• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    REVANREDEEMED: padaji i duplicitni karticky...a pada ti max. tolik, kolik mas uvedeno u jednotlivych her na strance badges..cili treba 3 u don't starve(klidne muzes dostat 3 stejny ;) ..atp
    REVANREDEEMED
    REVANREDEEMED --- ---
    padá kartička, i když už tu samou máte, nebo ji musíte nejdřív střelit?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: 7! :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    tak invity jsou passe, valve odeslalo dalsich 50ooo kousku, nastesti sem u toho sedel a stihl jeste se ziskem rozprodat, zdalipak se to jeste rozjede? :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    RENDORF: mělo by to padat všem co sou v betě STC, grupa se joinovala jen pro rozeslání pozvánek.... a stačí mít zapnutou hru, klidně můžeš mít alt-tabnuto...
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    Ty kartičky padají jenom těm co jsou v té grupě nebo všem (ale ti co tam nejsou nemůžou tradovat) ?
    A padá to při hře nebo stačí být v "menu" ?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHARINGAN: Jojo, byla nová vlna. Prodává se jich teď trojnásobek.
    FAJL: Já nechal dneska porůznu puštěný TF2, HL2 a Portal2 a naskákalo mi maximum kartiček. Za vydělaný prachy sem si koupil CS:GO, který snad ještě něco vydělá. Dota 2 mi zatím nic nehodila, protože jsem si v ní nikdy nic nekoupil. To platí taky pro TF2. Pokud jste ho neměli koupený před tím, než byl free2play, nebo si tam nikdy nic nekoupili, taky to nehodí kartičky, jako Dota.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: damn... to se musela rozeslat nová vlna... jeden sem nezvládnul prodat bohužel :(
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Je zajímavý sledovat vývoj cen invitů. Před chvílí 0,50€ a teď už zase 0,80€. To je jak obchodování na burze :D
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: myslim ze ne, v minulosti ho vzdy na marketu meli levneji nez u nas, takze predpokladam, ze to nekde v argentine nebo rusku maji levneji..
    tusim jsem to kupoval za mene nez 2 eura asi pred 14ti dny..
    obecne to asi casem vyroste, ale..komu se chce cekat tydny az mesice na minizisky :)

    jinak jsem prave prodal posledni karty z cs:go
    a nezbyva mi nez cekat, zda se rozjede dota2 :)
    TOMAS3333: nice :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    tak nakoniec som level 6, woo
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Má nějaký smysl nakoupit teď ve slevě Operation Payback a pak ho prodávat?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    ja to mam celkem vyrovnany, nejmene mam liber..
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    jako € sem dostal asi ze tří prodejů, jinak sou to samý libry, USD a pуб ! :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: napadlo mě to :) csgo karty se prodávaj nejlíp... všichni rusáci chtěj mít cs:go wallpaper asi :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    ehm znas to, kdyz pri psani nekoukas ani na klavesnici ani na monitor a idealne premyslis nad necim jinym ;)
    cs:go mi ted droplo :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: dabljů-tý-ef is cdks ?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: nevěřim... proto taky vše prodávám
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    a kuwa, druhy drop z cdks, konecne se to prolomilo :)
    asi zkusim i dotu nebo co ;)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    hele, vy vazne verite, ze to je jednorazovy drop? ja ne :)
    odhaduju tydenni (jako u tfka) a her budou spousty..takze se v tom sice budou tocit mensi castky, ale stale a ve velkem..to mi prijde pro valve nejvyhodnejsi..
    pri jednorazovem dropu by za par tydnu nebylo co obchodovat=male zisky pro valve
    proto vse prodavam, jak zacnou vyrazne klesat ceny invitu tak nahodim screenshot :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: těžce bych to chtěl vědět... miluju peníze vygenerovaný z ničeho :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam