• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    LET_ME_BE: Jo, to mi taky trochu uniká. Leda by předpokládali, že to budou harvit všichni, ale jen polovina z nich si bude chtít udělat badge. Anebo si sběratelé budou muset "přikoupit" drop každé další karty za 9$ (k tomu nejradši bych řekl neco hodně sprostýho ...).
    LET_ME_BE: Na každej level je prý zvlášť drop (když si uděláš badge, tak na hru dostaneš znovu polovinu karet z dropu.
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    LET_ME_BE: ono to celý nebude asi jenom o tom, vše splnit během krátký doby. Myslim, že s timhle systémem cílej dlouhodoběji a asi se budou snažit přiblížit Steam Xbox Live fíčuře... Za achievementy se tam dostává nějaký skóre, za který si můžeš pořídit hry/dlčka nevim přesně a snad i tvůj profil nějak vylepšuješ.. Jak ale naznačuješ, bez marketu a tradů se neobejdem, pokud to budem chtít sbírat.. V budoucnu bude určitě víc her s tímhle systémem, takže víc karet ze základních dropů a pokud se rozhodneš sbírat třeba jenom u pěti her z 50, tak máš zas větší šanci povyměňovat karty z těch zbývajících 45 her. Uvidíme...
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    LKNFYI: No, on je spis docela problem ze kdyz chces dostat badge treba na paty level tak potrebuje svoje dropy a dropy od 9 dalsich lidi :-)
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    Jinak mam 2x tyhle kartičky a rád bych je vyměnil za karty hlavně z CSGO, HL2 nebo Portal 2:
    - Medic (TF2)
    - Demoman (TF2)

    Mohu se zbavit i dalších TF2 karet za něco, co bych chtěl sesbírat dřív:
    - Spy, Soldier, Medic, Demoman
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    LET_ME_BE: chytit nás závysláky pod krkem ještě víc a donutit nás to dokoupit.. však přece půl eura na kartu není tak moc že :D myslim, nebo spíš doufam, že s každou sadou nových karet (a her) přibudou i další dropy i u těch her, kde už teď třeba nejsou.
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    Hmm, zatim ten system nedava moc smysl. Kdyz kazdy dostane jenom 50% karet a kazda badge ma nevim kolik levelu (na kazdy level potrebujes plnou sadu), tak mi dost unika pointa.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    da se samozrejme menit..jinak mam uz desitky karticek, takze pokud neco chcete vymenit, zkuste mne :)
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    vali se mi tady par ne-steam veci:

    Diablo 3 Guest Pass:
    YGK7P4-6TEJ-KXFN4J-DEJD-HTF7PF

    World of Warcraft Guest Pass
    VYDJFJ-VBGC-TH492W-HH2R-2DFN7E

    Starcraft II Guest Pass
    HTJVGT-TMJ6-MDHEZV-YVG8-KF974V
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    RENDORF: Mrkni do trade fora
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    Dotaz: Ty kartičky se dají jenom prodat/koupit ? To se nedá s někým jenom vyměnit kus za kus ?
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    GULAZ: Tak jestli hodíš. :D
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    _LEPIK_: Tyvole, já to snad nakonec budu chtít taky :D
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    GULAZ: ja by som si prosil
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    tak uz mam taky 3 guest passy na karticky, tak jestli nekdo chce...
    BOD
    BOD --- ---
    PRAASHEK: ja mel pustene csgo pres den a noc a nic, ted to hraju 3h a mam za to 5 karet:D ...btw 8lvl
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    Heh, to je haluz. Tak mam beta acess i kdyz mi nedorazila zadna notifikace.
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    TAP: Tak ho můžeš dát třeba mě :)
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    Hmm, tak prej dalsich 50 tisic je odeslanych. U mne zatim nic i kdyz jsem byl rozhodne mezi prvnimi 100k.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    NAVARA: :D :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam