• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já jsem parní level tři a včera už mi nic nepadalo z portalu zwo
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    FAJL: Nene, už nedostaneš nic. Ten překlad je vtipnej :)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    DARKREIDER: poslano

    N0NECZ: potvrd friendship na steamu a poslu..
    BOD
    BOD --- ---
    mě by zajímalo, jestli mi csgo dropne když mám badge na 5 lvl (max)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: tak to tam bylo vzdy, jen to teda prvni dny valvaci moderovali a banovali..
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Všichni děsně spamujou a žebraj. Neuvěřitelný.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: co se tam deje? :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Byli jste někdo dneska na chatu v grupě: http://steamcommunity.com/groups/tradingcards ?
    Rozhodně doporučuju! :D
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: to uz asi jo..
    dost casto tfkovy karticky kupuju kolem 0.1 e, coz si myslim, ze bude brzo realna hodnota :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    mě už tam ležej jen poslední dva medici za 0,58€, který už mi asi navždy zůstanou :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: joa vcera jsem g-many prodaval v noci za 0.75..coz jde (obecne byly v noci dobry ceny, se mi prodala spousta veci, ktere uz jsem necekal, ze se prodaji :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: no prvni den byly ty castky masivni, ted to ale osciluje max +- 0.1eura, coz je pomerne prekvapive..
    a l4d set rozhodne :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: no neni to úplně zlý jak to bude jestli budou další dropy, ale i tak... g-many sme prodávali po euru :) já doufám že udělaj L4D1 set, ten bych si klidně sestavil :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: no bezvyznamny mi prijdou jen tfkovy, cili kolem 0.3 eura, zbytek je od 0.5 do eura, to imo neni spatny..a celkem to drzi..
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: jj to určitě... tak normální karty už se prodávaj za bezvýznamný částky a pokud se bude opakovat drop tak to půjde do řiti úplně... takže pudu jen po foilech... a imo teda neudělaj ten samej drop, jen udělaj Series 2 - stejný hry, jiný obrázky
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: to je fakt, to byl moc peknej win..no ja to myslim spis pro priste, ze jak se objevi novy dropy (at jiz u stavajicich nebo novych her), asi by stalo za to sehnat tech 22xp :)
    spis teda u novych her, pokud by se objevily dropy u stavajicich, tak by sla cena asi dost dolu..
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: dík za info, vrátim se zpátky v čase a udělám to ! to že foily padaj od desítky sem zjistil pozdě a už sem měl většinu karet prodáno, takže sem se na to vykašlal... beztak by mi foil nepadl, ten den jsem virus štěstí vyplejtval na steamgifts :)
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    FAJL: tady si počti: http://steamcommunity.com/groups/tradingcards/discussions/1/828939163665337613/

    "Achievement Showcase is not selectable
    There's an issue where this showcase is not available for some users. We're still investigating it."
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: to si mozna mel jednu badge udelat, od desitky padaj foily..sem tuhle nutil mahiho, at si nejdriv dodela z 9teho 10ty level kvuli foilum, a co byste rekli..padl mu foil a strelil ho za 10 eur..prej u nej mam pivo. co ja vsak s pivem, zejo ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: mě na 10 chybí 22xp, ale snad si radši počkám na steamrozeniny než abych kraftil nějaký krávoviny :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam