• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    _LEPIK_: Njn, mne prijde ze to maji silene nedomyslene. Kdyz si vezmes kolik procent lidi bude opravdu aktivne tradovat karticky a kolik procent z nich bude chtit mit prislusnou badge. Ty pocty proste nesedi.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    LET_ME_BE: pravdepodobne se predpoklada, ze hrajes vice nez jednu hru, takze dalsi karticky proste mas :)
    ale uznavam, ze to nepusobi uplne low-level user friendly :)
    kdovi co se stane zitra..pozitri..je to beta :)
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    _LEPIK_: Je to fakt desne divnej system. Mam rad nejakou hru, chci badge, takze musim hrat jine hry abych mel za co menit karticky?
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    GULAZ: Potvrzeno.
    P5edem děkuju.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    TOMAS3333: asi mas dobrej firewall ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    TOMAS3333: že by to byl ten achievement showcase bug ?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    _LEPIK_: co je toto?

    steam console notification:
    Nr. 1045 Access denied for user 'root'@'localhost'
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _LEPIK_: myslim, ze ide k tvojej ikonke!
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    kuva, ted mi to misto karty koupilo pozadi..nastesti jen za 0.3e a je tam nejaka prsata pani, takze to vlastne az tolik nevadi..
    mrk?
    Steam Community :: _lepik_ [gravity's rainb☮w]
    http://steamcommunity.com/id/lepik1938
    REVANREDEEMED
    REVANREDEEMED --- ---
    WIN_KLO: ještě Don't Starve.

    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    mnjo doufam, ze budou treba jeste dalsi moznosti ziskavani foilu, treba foilovaci obaly na normalni karty :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: no hlavně pro každou hru udělaj víc sérií, takže v tom budou další badge atd... nicméně pokud budou foily rare, tak to je dobře ne ? :) nebo si doufal že budeš mít foilový všechno jako v MtG ? :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: mnjo jeden valvak (acid) na chatu tgc na dotaz "takze dalsi dropy u stejne hry nebudou, ano?" odpovedel neco ve stylu, ze uz to tak vypada..cili nepotvrdil najisto, ze..ale imo to dava celkem smysl, pokud bude vic her s kartickami, tak to pojede porad..jen mi do toho nesedi ty foily, to dakt nebude mit temer nikdo..resp par opravdu bohatych hracu?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    DARKREIDER: to se neví... steamáci nikdy neřekli jestli se budou dropy opakovat, takže můžeme jen spekulovat
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    Moja prva csGO karta, som excited. Dotaz: pise mi to 2 drops remaining, tzn este dva krat mi to nieco hodi a potom uz mozem ist handry fajcit? Ide mi o to ak aj tie karty predam, tak uz mi to aj tak nic nehodi? Evar?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    hm, tak mozno vramci prokrastinacie dalsi vikend.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    TOMAS3333: na report aktuálně nejlevnějšího možnýho nákupu setu kartiček na marketu :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    WIN_KLO: skript na co?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WIN_KLO: Hlášení kompletů pokračuje:
    TF2 - 3,32€
    CS:GO - 3,52€
    HL2 - 4,95€
    P2 - 4,99€
    D2 - 6,69€

    Neuměli byste na to někdo napsat skript? Je to úmorný.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    peknej topic :)
    do archivu: ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam