• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: prave, sem cekal odkazy na nezmenseny :)
    ale dobry
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Nene, udělal jsem jenom linky do marketu.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: to ale haze ty zmenseny?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Kdyby si někdo chtěl prohlédnout všechna pozadí na profil: http://steamcards.tumblr.com/
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    N0NECZ: Dropne ti polovina obrázků z toho balíku, zbytek si musíš vyvexlovat nebo koupit (a při koupi dáš Valve 15% daň) ...
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    WIN_KLO: Ne, já se bojim. :D
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    N0NECZ: Ne, prostě si zapni danou hru a uvidíš, že cca po 20 minutách ti to dropne kartu :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    RENDORF: Počkej, to jakože to nedropuje ani random, jakože musim dávat balík za hry aby mi něco dropnulo?
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    WIN_KLO: tak bacha, ať ti nehekne i steam účet :)
    RENDORF: mno vlastně k ničemu podstatnýmu to neni, jenom to hezky vypadá, ještě když tu hru máš fakt rád a doklepneš i všechny achievy :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    TOMAS3333: Moje přítelkyně takhle jednou objevila, jak si stahovat nezaplacený články na Springer Linku, ta je hacker :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    WIN_KLO: aa, pan je hacker
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BTW, když si otevřete background v marketu jako samostatnej obrázek v tabu a umažete "/360fx360f" na konci, tak máte plnou velikost obrázku: http://cdn.steamcommunity.com/...fBOpbHW5rgGfeySiViFl2IDSqOIxrmbWbsAF1NV7ukypB70-Ibo6lN475_eQ96CMw==
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    N0NECZ: Ne, je to ocenění, že cpeš prachy do Valve ...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Mně se třeba líbí citadel core nebo combine technology :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    RENDORF: Počkej to jakože to ještě dropuje random, čiliž to neni ocenění za případný herní výkon?
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    N0NECZ: Nemáš to dohrávat, máš si to pustit na 2 hodky (při dobrým dropu i méně) ...
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Jo aha...už vidim ty karty....to si děláte srandu že to mám dohrávat znova. To nedostanu ani nic za 100% achievů v portal2? :D
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    LKNFYI: By mě zajímalo, k čemu to pozadí je, když je stejně až vzadu a není skoro vidět :)
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    _LEPIK_: tak konečně jsem ukořistil background po kterym sem toužil :) http://steamcommunity.com/id/LUKYNOfyi/
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    LKNFYI: ono uz zjevne snipuje hodne lidi, prvni dny si v klidu prosel vsech 5 stranek a vybral nejzajimavejsi kousky a ted to mizi temer instantne, takze to vyzaduje jine pristupy ;)
    ja jsem se na tom nicmene prvni dny naucil ceny, takze ted uz klidne nakupuju i za market price veci, ktere vim, ze vecer zase vyjedou, cili kdyz jsou rano veci z portalu za 0.4, klidne jich nakoupim hromadu a vecer je prodam za 0.7+..atp
    oproti prvnim dnum tam porad neco pribyva, zpocatku to bylo strasne ospaly..sem zvedav jak se to zmeni s dalsimi lidmi..a kartickami..
    ono vzdycky potesi, kdyz chytis drahou karticku za 3 centy, no :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    WIN_KLO: vsetko co viem vycitas z toho grafu tam :) ale pockal by som na summer sale, to urcite bude v zlave (len je otazne v akej velkej)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam