• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: mnjo, v zasade ti nabidl, ze ti hru sezene, ne? ;)
    ale shady maji cenu spis tak 5 klicu, jenze je potreba giftwrap..no klasika, kdyz to neni scammer, je to shark..a kdyz to neni nejakou nahodou shark, je to beggar.. a tak dokola..
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---

    Primitiv :) Chtěl ode mě Summer Shades. Já slušně odmítl, že za 3 klíče ne, že bych raději gift hru.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    _LEPIK_: aha :) no vyhrál jsem orange box na steamgifts, tak je možný, že to tam bylo (neřešil jsem to, team for stress jsem zkusil asi dvakrát a šlo to preč)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    PRAASHEK: pokud mas tfko jeste z doby pred f2p(orange box..), tak normalne dropy dostanes..pokud mas f2p, tak uz jen za kazdych 9$ 1 drop
    u doty je to trochu jinak, dropy maji jen lide, kteri pred zacatkem karticek utratili alespon cent v dota2 store, ted po zacatku akce plati to co u tf 2..9$=1 drop
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    PRAASHEK: Jj, tých 5 padne hneď. ďalšie už sú za minuté €
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    S7ANLEY: do TF jsem nevrazil ni Kč a stejně mi dropla pět karten :) takže asi nie
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    PRAASHEK: Jop, aj TF-ko.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ehm, dota dropuje kartičky jenom když do ní člověk investuje nějaký penís či co?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    VOZKA: limit je na hru...

    Steam Community :: Steam Badges
    http://steamcommunity.com/id/xxxxxx/badges/

    tady vidíš kolik dropů u který hry ti zbejvá...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Sorry jestli už to tu proběhlo, ale počet dropů je limitovanej u každý hry (jestli jo, na kolik?) anebo celkově na celej profil x dropů? A kde vidim to číslo kolik dropů mi zbejvá?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    [4] Card Concept Ideas! LOOK HERE! + PICTURES! :: Steam Trading Cards Group
    http://steamcommunity.com/groups/tradingcards/discussions/1/828940421702751005/
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    a zrejme pry i they bleed pixels..(nepotvrzeno)


    RENDORF:
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    _LEPIK_: Ehm, měnil jsi kartičky - ok, v čem je pointa ?
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Za 95 minut idlení CS:GO jen jedna karta... Zdá se že než jsem se stačil zapojit do hry tak mi nerfli dropy.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jo takhle to je
    TAP
    TAP --- ---
    PRAASHEK: prostě půlka. B2 maj dohromady 6 karet, takže dropnou 3.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WRATA: pro každou hru je omezenej drop a můžou ti padnou všechny karty stejný
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam