• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    tak mi padla první foil karta.. aktuální hodnota 4.6e


    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    JUDAS: ja je nechavam pozvolna sublimovat (kdyz vyprsi jejich lhuta, tak zmizi) :o)

    JUDAS: tak jidlo je dneska prezitek, ale jen doufam, ze mi ta ledvina nebude chybet.. :o)))
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    co s tema kuponama co se cloveku kupi v inventory?
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SHASHA_KRASTY: hmm.. to zni jako slovo do pranice.. jdi do toho :D kdo potrebuje jist, kdyz mas badge!
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    JUDAS: congrat! :o)
    ja u L4D2 dokonce premejslim nad foilovou badge ... ceny jsou pomerne nizko a ze vcerejsi male (a nepovedene) spekulace mam uz dve foilovky .. :o)
    JUDAS
    JUDAS --- ---


    Pandemic
    Level 5, 500 XP
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    JUDAS: Kandidát do záhlavia.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Hele je nekde aktualizovanej seznam her ktery maji karticky?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Už to leze nahoru. Teď odhadnout vrchol.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    myslim, ze mi to padalo normalne, 2pack koupen za 2.5€ a 10 karet sem prodal za 4.02€, takze v zasade profit..i kdyz spise malej, v principu je to ale 62% zhodnoceni asi za hodinu ;)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: To ti padly asi dobrý karty. Zatím prodávám za 0,40 (0,46) a na další dropy čekám.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    tak prodany 3 karty z peti a naklady na hru jsou zpet, zajimave.. (u takto levne hry je to skutecne jen zajimavost ;)

    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: To je fuk, koupil jsem single :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: ta uvedena cena je u 2packu ofc..
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Díky za tip na cubemeny! Nevěděl jsem, že je akce :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: ja prave nevim, no..kdyz to pujde na dvojnasobek tak to prodam..kdyz ne..nebo to dokonce pujde dolu, tak to kraftnu..fakt nevim, proste si hraju :)

    ted zkusim prodat karty z cubemenu, hra stoji 1.25 eura, takze pokud prodam kartu za vice nez 0.25 (0.29), tak si muzu koupit dalsi a doufat ve foil ;)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: No já teďka karty nakupoval s tím, že si kraftnu. Takže čekat, jo? No docela se divim, jak je to nízko.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    tak jsem pokusne nakoupil 30 leftkovych karticek kolem 0.3-0.35 a jsem zvedav, zda pujdou nahoru, imo by mely, hl2 se porad drzi kolem o.6..odhaduju, ze leftko by mohlo byt alespon nejakou dobu podobne :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Nějak mi nedošlo, že ty Steam Cards nemaj zprovozněný všichni a nutim bratránka, aby mi farmil :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam