• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    WIN_KLO: no jo vazne to na profilu ted ukazuje pocet her (bez dlc) ... no to sem si tech 1000 her moc dlouho neuzil .. :o(
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WIN_KLO: Nechápu ty Booster Packy... To musim mít nasbíraný uplně všechny karty?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    We've added some new features to the beta today:

    Booster packs: Booster packs are additional cards for games that will drop periodically. Anyone who has collected all the trading card drops they can for a game and have used Steam in the last week may receive one of these booster packs. These packs contain three additional cards for the game, and may contain foils. If you receive a booster, you will get a "1 new item in your inventory" alert.

    Game Collector Badge: There's a new badge which will grant you XP based on how many games you have in your Steam library. This badge replaces the "100 XP for having at least one product registered" message at the bottom of the badges page.

    Profile Game Count: The number shown next to the "Games" link on the new profile should now more closely match the number of games shown in the Steam library.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHASHA_KRASTY: Jenomže mě to do nedávna na tom profilu ukazovalo určitě víc :(
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    WIN_KLO: pocitaj hry, ne dlc .. na profilu ti to ukazuje soucet
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHASHA_KRASTY: Maj to asi nějaký popletený. Já mám mít určitě víc, jak 109 her.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    _LEPIK_: kdyz to tak porovnavam, tak bud tebe okradli nebo me nejak nadrzujou (a samozrejme pohani k dalsim nakupum) .. jestli se tomu teda da rict "okradli" .. :o)
    Steam Community :: Steam Badges :: Director of Acquisitions
    http://steamcommunity.com/id/krasty_cz/badges/13

    Ty: 1038 XP - 1,038 games owned
    Ja: 681 XP - 581 games owned

    neco mi na tom nesedi.. :o))
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    btw mam navic klic k Really Big Sky, kdyby nekdo chtel sbirat karticky... nejlip vymenou za neco podobne bezcenneho, co ale jeste nemam .. :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ja jsem skocil na 20tej level a jsem pry Director of Acquisitions ... wou! :o)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    also 1038xp..not bad :)
    Steam Community :: Steam Badges :: Game Industry Guardian
    http://steamcommunity.com/id/lepik1938/badges/13
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    poustite tedy vice her najednou? dropuje vic karet najednou?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    tyjo mě ten foil asi fakt nikdy nepadne...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHASHA_KRASTY: Go Home Dinosaurs. Před hodinou byly všechny karty nad 1€. Jednu jsem stačil prodat, ale teď už bych brečel, protože to kleslo na 0,50€ :( Takže se mi to asi ani neproplatí...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    SHASHA_KRASTY: Zatim většina přes 50 centů, tak doufám že ti vydrží i dozejtra než se mi to stáhne :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    WIN_KLO: jaky dinosauri?

    jinak Brutal Legend ma 15 karet na sbirani a 8 dropu, to me zajima cena tech karet... :o)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    RENDORF: Zase nic! :D Ale jsou ve slevě Dinosauři, tak jsem koupil s tím, že se mi ty 2,50€snad vrátěj na kartách.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    RENDORF: nádhera... poprvé mám všechno :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    hele a ted uz nefunguje dropovani z vice her najednou?
    mam spustenych asi 8 her a co pulh padne jedna (driv by jich padalo 8)..tedy uz to upravili, nebo je chyba na mem prijimaci?
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    5 more games added trading cards today:
    Serious Sam 3: BFE
    Anodyne
    Super Meat Boy
    Blocks That Matter
    Brütal Legend
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    he se mi objevili dalsi dve hry na sbirani karticek a tady zadna zprava ktery vsechny se uz sbiraj? Kua uz ten odkaz dejte tady do zahlavi! :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam