• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHASHA_KRASTY: Já mám jen Icarus.
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Já se taky lepšim. Mam 4. Minule 3, příště musim mít všechny! :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    tak konecne muzu rict i ja ze mam vsechno... :o)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    These games now have Trading Cards, Emoticons, Profile Backgrounds, and Badges to collect:
    Guns of Icarus Online
    Jagged Alliance - Back in Action
    Zombie Driver HD
    Offspring Fling!
    Magicka
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: kdyz na danou badge kterou nevidis pristoupis odkazem, mas tam napsane, ze jsi eligible?
    ja mam temer u vseho alespon level 1 badge, takze vidim vse..
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: V záložce badges mám jenom náhledy několika sad karet. (jako ten minulý obrázek). Nejsou tam ale všechny hry, co tam mám mít.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: to je divne, ja to ted kontroloval a sem eligible ve 23 hrach..
    nebo teda..jak zmizely?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Akorát jsem si všiml, že můžu bejt eligible jen v pěti věcech najednou, protože když jsem postupně všechno spouštěl, zmizely mi věci, který jsem spustil poprvé.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: tak to zjevne vyzaduje jen jedno spusteni..
    a co tyden prihlasit..
    eligible nejsem jen v dote..
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Na pár vteřin jsem zapnul P2, HL2 a L4D2 a už se mi v badges objevily zase prázdné kolonky s kartami. Když klikneš na "How do I earn.." objeví se:
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    _LEPIK_: Kde to rikali? Co jsem cetl tak to bylo ze musis mit spusteny Steam, ne tu hru.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: abys byl v dane hre eligible, je nutne, aby byla v poslednich 14ti dnech spustena..
    dale pak avizovali, ze sance na booster bude odvisla od levelu daneho uzivatele..
    asi musim kratce spustit vse ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    LKNFYI: jooo to je James the Bear co miluje berries a nemá rád lidi co mu serou na berries :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ad boosters
    Once you have received all of your card drops, you become eligible for a booster pack containing 3 additional cards. Booster packs are granted randomly to eligible users as more badges are crafted by members of the community. Make sure you log in to Steam each week to maintain eligibility.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Teda ty karty z brütal legend taky padly nechutně, to na to seru a budu je dropovat až když budu mít čas na to abych si to regulérně zahrál. Těm co to stihli první den za 0,60€ celkem závidim.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    MICA: requiescat in pace :)
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    Tak mě padla už druhá foilka, tentokrát z Anodyne...

    první karta se prodá za 27e a oni prostě další nabídku dávaj kolem 5e :X
    MICA
    MICA --- ---
    Nebo oblíbené přání rakoviny v rodném jazyce
    MICA
    MICA --- ---
    Nejuhorší jsou ty co nakoupí hry ve výprodeji, a pak si stojej na tom, že hry co nabízej maj stejnou hodnotu jako je aktuální cena na Steam Store
    MICA
    MICA --- ---
    SHARINGAN: Jojo, těhle socek je požehnaně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam