• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    N0NECZ: nesleduju to moc, ale hd bylo v nejakem bundlu..

    MICA: to je podobny, no..tady byla nade mnou tusim jedna za 25 eur, tak sem to hodil za 10 a hned to bylo pryc..
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    _LEPIK_: O zombie driveru mi ani nemluv. Tu hru jsem si užil, ale mám ji nějakej pátek...ano tu původní verzi zvanou Zombie Driver. A potom výjde to samý s pár věcma navíc znova jako Zombie Driver HD a má to i ke koupi DLC a najednou steam podporuje HDverzi přes všechny jeho možný vyfikundace a karty? Jakože cože? :D
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Nj já nakupuju Foil karty, když jsou pod 0.8 euro
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: ty novy z nebundlovek docela slapou porad, vcera sem koupil nejakou vzducholod za euro dvacet a prodal za 9.9€..
    bundlovkovy uz mene, ale porad dobry 2 eura, zejo

    jinak pry bude nejaka zmena v zobrazovani jiz nasbiranych karticek, takze o ne clovek jakoze uplne neprijde..

    taktez sem si ted slusne naleveloval zombie drivera, karticky sem nakoupil za 1.5 a emotikony a pozadi prodal zhruba stejne nebo draz :) ale to jsou samozrejme jen vyjimky :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    N0NECZ: jojo u normalnich badge mas 5 levelu
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    JUDAS: ano mozna ji mel o chlup driv, ale zaprve me Lepik pomohl (jednu foilku mi dal) a zadruhy sem si od ty doby dal od karticek pokoj... :o)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    MICA:
    SHASHA_KRASTY:
    Jo voni souještě jako levely. Myslel jsem že nasbírám sérii, objeví se badge a tím je vymalováno (případně dostanu nějakej obrázek nebo kýhovýra)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    N0NECZ: hele foil badge je vlastne jen jedna (tzn. 100xp + odmeny), normalni badge ma pet levelu (petkrat 100xp + petkrat odmeny) .. momentalne to casto cenove vychazi nastejno, myslim, ze v urcitejch pripadech i levnejc pro normalni badge ... no a perlicka na zaver: jestli by ses (tak jako ja) domnival, ze po craftnuti foil badge dostanes neco cennejsiho, tak si nech zajit chut ... me padl common erotikon, common pozadi a sleva na hru, ktera zrovna byla v jeste vetsi sleve normalne na steamu .. co ti mam povidat, probrecel jsem celou noc! :o)))
    MICA
    MICA --- ---
    N0NECZ: Karty se ukazují pokud dosáhneš nejvyšího levelu dané badge
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SHARINGAN: v poradku, dulezite ze ted uz to vis!
    MICA
    MICA --- ---
    SHARINGAN: Bejvávalo
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    SHARINGAN: Aha...potom jak koukám teda dle Lepikova profilu, Foil Badge nemizí ale zůstavají na svém místě. Krom toho jsou jinak hodnocený. Jelikož za L4D2 badge má 5500XP a za L4D2 foil má dalších 1100XP. Otázka je jak s nimi může dál manipulovat.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    N0NECZ: karty ti zmizí, udělá se z nich badge, wallpaper, erotikona a slevovej kupon
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    JUDAS: ježiš promiň, ten den sem musel mít life nebo co
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    A ještě jeden blbej dotaz....kartičky ohledně badgů....když nasbírám karty, dostanu badge a karty prodám/vyměním za nějaké jiné, badge zůstává? Nebo musím furt vlastnit karty, jinak se daný progress vymaže?
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    SHARINGAN: No mě právě padnul Super Meat boy a koukám na to jak puk. Jsem si říkal že do těch kartiček trochu proniknu, když teda a když jsem se v tom trochu začal orientýrovat, tak najednou příjde tohle a totálně mi to převrátí ten systém naruby. :D
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SHARINGAN: ehm, Krasty ji mel driv..
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    co vim tak lepik má l4d2 foil badge, tak ten ti asi jako jedinej bude schopnej říct jak moc mu to změnilo život :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    N0NECZ: jj, z toho ukraftíš foil badge... která je foil badge... a tím končí její atributy :) je za ní tušim i úplně stejně xp...
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    SHARINGAN: No dobře, to jsem zjistil. A když poskládám foil badge tak předpokládám bude nějaká přidaná hodnota, kkdyž jsou jakoby teda cennější. Kombinovat s normálníma se evidentně nedají.
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    N0NECZ: Za foil mas foil badge.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam