• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: a nebo v takovymhle packu za 10$, kde je ještě Tower Wars, kterej má taky kartičky...

    Amazon.com: CAG Bundle 3 [Download]: Video Games
    http://www.amazon.com/dp/B00DBGNTSK
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HOMOLKA: za 5$
    MICA
    MICA --- ---
    Nevyznáte se někdo v cenách Dota věcí?



    Jenom by mě zajímalo, jestli jsem to nemohl poslat za víc. V Price listu pro dotu jsem doporučenou cenu za tenhle efekt nenašel


    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    _LEPIK_: ja to dnes bral s timto kuponem od rusu za 2 klice.... na amazonu je to tusim za 10 dollaru, ne?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HOMOLKA: jasny, ja jen upozornuju, pze sem to sam kupoval, klasicky € vs. $ :)
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    _LEPIK_: to je mozny, ja to nezkoumal, jen ze tu mam kupony.....
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HOMOLKA: triple town je levnejsi z amazonu..
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    Triple Town -50% - do 28.6.
    30% OFF Go Home Dinosaurs - do 1.7.

    kdyz by nekdo chtel, tak posta...

    GULAZ
    GULAZ --- ---
    SHARINGAN: napodobne...
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Rozumim. Převod tim, že se domluvíš na tom, že prodáš nějakej bezcennej item za domluvenou sumu. To je taky možnost mno...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    no osobne prevadim penize z wallet nakupem neceho na marketu, cili 15% poplatek, prijemce si pak muze koupit co chce..
    ale pokud je to nejaka mensi castka, tak samozrejme je jednodussi neco koupit rovnou na storu :)
    MICA
    MICA --- ---
    SHARINGAN: Cajk, kdyžtak pošta :)

    Případně místo platby převodem je možno cash pokud jste z Prahy z Hostivaře a přilehlého okolí (teda nerad bych někam jezdil kvůli hrám za 2.99 euro :D)
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Cuže, ono je možné ze Steam poslat peníze na účet rovnou za 5% poplatek, nebo cuže? O__o
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SHARINGAN: laktacni psychoza :D
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: to sem vůbec nepochopil... :/
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    MICA: no jasně... teď asi nic kupovat nebudu, ale při summer sales by sme se mohli nějak domluvit ;)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: 5% steamu, ze..ale muzes se rozhodnout, kteremu developerovi posles tech 10% :)
    a taky u jakeho itemu ustrelis cenu, ja bych (jako clen ham legion) doporucil http://steamcommunity.com/market/listings/753/%3Adsham%3A
    :)))
    MICA
    MICA --- ---
    V historický krátké době budu potřebovat dostat nějaký prachy ze Steam Wallet na reálnej účet. Neměl by někdo případně zájem koupit prese mě (s nějakou slevou) nějaký Steam hry nebo věci do TF2 nebo Doty a cálnout mi je převodem účet? :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    MICA: 100-300$ denní profit ze Steam marketu je velmi slušná práce :)
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    SHARINGAN: taky mě ty spec ops mise bavily, navíc ten obrázek s tou 69... magickej :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    LKNFYI: 69 hvězd z MW2 sem si tam dal taky :) to byla skvělá taškařice :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam