• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PETRPEDROS: Steam wallet slouží jen a pouze pro nákupy na Steamu
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Dá se z výdělek z kartiček zase vrátit z5 na účet nebo jde jen platit a vydělávat ne?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    FRANCIK: Alice mam bohužel taky... a ještě mám Taken
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    PETRPEDROS: Mužu Alice. Tu mam dvakrát zase já.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Sakryš dostal jsem 2x Hartman vyměním za jinou kartu Alan Wake
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHASHA_KRASTY: jj, protoze zrovna zrusili omezeni dropu foilek na level 10+..dobrej vyjeb :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    JUDAS: ale jinak to cely zacalo spekulatvnim nakupem asi tri foilovejch karet, ktery se (tesne po vydani karet pro to L4D2) na marketu objevili za tehdy vynikajici cenu ... rikal jsem si pockam do zejtra a prodam je se ziskem ... jenze nasledujici den byly mile foilky stejne drahy jako jsem je nakoupil .... noa tak sem si proste rekl, ze si udelam jednu foil badge ... that`s all folks :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    JUDAS: naja sicher! :o)
    (jednu foilku me dal Lepik)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SHASHA_KRASTY: pockej a to jsi teda tu foil badge celou koupil? :D
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    SHARINGAN: ja to podezreni stale jeste mam, protoze ja foil nemel jeste zadnej! :o/
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    SHARINGAN: Já furt nic, a samozřejmě kámoš kterej má z kartičkoher jen TF2 a ani nemůže prodávat karty na marketu dostal Foilovýho soldiera, že.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: Taken z Alana... mohlo bejt líp, ale sem rád že vim že to neni bugnutý :) už sem začínal mít podezření :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: gratz, co za hru?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    tak už sou další klíče...

    FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn Closed Beta Key Giveaway | Alienware Arena
    http://eu.alienwarearena.com/giveaways/FINAL-FANTASY-XIV-A-Realm-Reborn-Closed-Beta-Key-Giveaway
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    omg konečně foil asi po sto dropech :)
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    _LEPIK_: Aha, tak to jsem nejak prospal :-/
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    LET_ME_BE: no jak predevcirem byl ten monstrdrop..tak jich bylo moc.. vubec sem nesnajpoval, za ceny lisici se o cent jich byly desitky
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    _LEPIK_: Ty vogo, jak se ti povedlo snajpnout boostery levnejsi nez 3 karty?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    obecne asi prodavat protoze a)je jich hodne druhu, takze se asi neda predpokladat, ze bys jich sehnal vsech 10, pokud se vyrazne nesnizi ceny.. b)cena jde dolu, prodat dnes a za par dni koupit 2 kusy? :)

    ad muj experiment s boostery..nakoupeno 10 kusu boosteru, kde cena boosteru byla nizsi nebo priblizne stejna jako cena 3 nejlevnejsich karet na marketu..rozbaleno a ani jeden foil, 30 karet prodano (tuna klikani) se ziskem 2.6 eura, cili win..klidne doporucuju, karty se prodavaji dobre, pokud zas bude masivni drop boosteru, klidne nakoupim zas..treba i ten foil padne..jedina nevyhoda je to nepohodlne prodavani karet :)
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    JUDAS:
    FAJL:
    lakeři, pěkně vy :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    tak mi padl booster pack. Counter Strikovej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam