• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    _LEPIK_: pres paypal se to kupuje kde?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: První dny byly opravdu bájo. To jsem prodával pozvánky za 2€ :D
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    FRANCIK: no ja to mam (co se vyrovnaneho ekosystemu tyce) vicemene podobne jako ostatni, jen jsem to v prvnich 3 tydnech tocil hodne(pozvanky do bety, sniping vseho) a vytvoril si ve wallet peknou sumicku.. kterou posledni 4 tydny (prekvapive) vicemene drzim..cili dropuju karty (mam 95 % dropovacich her, ktere prubezne dokupuju pres paypal, takze zde je trosku ekosystem narusen, ale ja hry kupuju i normalne, ze ;), kraftim badge (snazim se mit vsechny non foiled alespon na levelu 1) a prodavam temer vsechny emotikony a pozadi..semtam pokusne nakoupim nejake karty za aktualni cenu, kdyz ocekavam, ze pujdou nahoru, a prodam pozdeji za vyssi aktualni cenu..viz treba dnesni nove karticky + jeden vykrafteny (uncommon!) emotikon za obligatnich 10 eur

    pripadne to zkousim nejak alternativne (nakupy boosteru,..) :)
    ty prvni 3 tydny byly fajn a dalo se neco vydelat, ted uz si jen tak hraju, protoze neni moc cas (spawn) a hlavne veskere zasadni obchody berou boti (viz nize ;)

    takze alcatoruv prispevek (pokud tedy pres nekoho nenakupuje moje predrazene emotikony ;) taky moc nechapu, mozna si mne plete s gabem (coz by mi lichotilo ;)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    a jakym zpusobem si zadotoval Lepika? Nejak to z toho textu nechapu... :o/
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Já si na Wallet nahrál 10 euro, padlo mi cca 16 kartiček zatím, z toho 2 foilový, ty jsem prodal za něco přes 2 eura,, dokoupil jsem, co mi chybělo (Portal, Trine 2, Super Meat Boy, Half-Life 2), mám teď na wallet 4.48 euro. Tzn. zadotoval jsem Lepajzna 5 eurama!!! Lepik! I demand satisfuckšun!
    MICA
    MICA --- ---
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    MICA: to je dost slusny. predpokladam, ze za to vdecis tomu svymu botovi?
    je plne automatizovanej? Ze hlida nejnizsi cenu (kterou u karty nastavis) a pokud se neco objevi, tak to koupi a naopak checkuje nejvyssi cenu a proda to treba o kousek niz?
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    JUDAS: Fíha. Chci Lepikovu odpověď. :)
    MICA
    MICA --- ---
    MICA: * odhad zisku
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    dik.

    FRANCIK: mam to stejne
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    FRANCIK: i beg to differ.. nalil sem do nich 50E od zacatku bety.
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    GULAZ: Kartičky se kupujou jenom za peníze vydělaný z prodeje kartiček. Udržuju samostatnej vyrovnanej ekosystém. :)
    MICA
    MICA --- ---
    GULAZ: Odhadem přes 200 euro od doby co začla beta
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    GULAZ: Neutratil jsem nic. Kartičky mi naopak vydělaly. Na walletu jsem neměl nikdy nic. Teď mám 22€. Samozřejmě, že jsem si nějaké hry za wallet koupil, aby mi vydělaly víc. Někdy si ale sotva vydělaly samy na sebe. Pořád jsem ale v plusu.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    jsem rad ze tomu vubec nerozumim :D
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    kolik jste kdo uz utratil za karticky? (Pro Micu: kolik si na nich uz vydelal?:)
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    WIN_KLO: Večer se na to kouknem. :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    (a foil mimochodem stale ZADNEJ - NADA - NULA !!)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    FRANCIK: to me ted dela neustale.. :o(
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    FRANCIK: Pojď, vyměnim :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam