• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    taky bych chtěl domu lítat letadlem
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FAJL: možná pro předložení letenky dostaneš slevu na hranicích
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no já si počkám, jak dlouho vám to vydrží, už jsem se takhle nasral víckrát a proto na to mrdáju :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    SHARINGAN: A kazdej tejden novej content spolecne se serialem ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PRAASHEK: jenže March of War je f2p... to má úplně jinej bussiness model... Defiance jede podobně jako Guild Wars, čili hra za prachy, hraní zadarmo, mikrotransakce neovlivňující globální gameplay (podobně jako třeba v TF2), datadisky za prachy...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (research and development)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no právě ruzné boosty jsou konkrétně u toho march of war asi potřeba, jinak už po dvou hrách proti tobě jedou jednotky, které nemáš šanci udolat
    WRATA
    WRATA --- ---
    PRAASHEK: Co si z bety pamatuju tak mikrotransakce byly hlavne na picoviny jako ruzny oblecky, skiny vozitek a nejaky xp boosty.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (tím míním, že je potřeba stopro investovat, aby se to dalo hrát a i tak to asi stojí zapiču. neinvestoval jsem, ale první hra mě bavila. pak už nikoliv)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já teď zkusil march of war a vyléčilo mě to z mikrotransakčních pičovin zase na nějakou dobu :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    PRAASHEK: Jsou ale da se to hrat i bez toho. Navic to neni uplne zla hra.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a není defiance náhodou sračka celkem? jsou tam "mikrotransakce"?
    WRATA
    WRATA --- ---
    Ja+Sharingan by jsme sli do 4 packu Defiance. Nekdo dalsi? Ma to karticky :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    WIN_KLO: Musíš ty fakjů číst pečlivě. Za každé tři hlasy dostaneš jednu getaway card. Proto tam píšou "může", protože když zahlasuješ míňkrát, tak ti nic nepadne.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: ja zatim rozbalil 17 boosteru a 0 foilu, padl mi nicmene jeden kousek v ion assault, jenze nejede market :o)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Já jsem to teď nevydržel a rozbalil HL2 booster a zase hovno. 2 Gordoni a Respite.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    tak jsem rad, ze jsem s nakupem kartickovych her nakonec tak uplne nespechal :) slusny slevy..
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Ve skupině na Steamu to zmizelo. Lidé se podivují.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: prevzato, nemusi odpovidat realite, treba bastion nevidim mezi badges..takze tezko rict..a ani ets..divne
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: WIN_KLO: Tak teď to tam nemůžu najít :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam