• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Stale nikdo nechce ten Reus ? Me pada furt jen ten, tak bych ho potreboval vymnenit za jiny karty z ty Steam Summer Getaway Badge ... ozval se jen Lukyno, ale ten asi prave vychrapuje .. kazdopadne nabidka furt trva .. :o)

    JUDAS: diky za osvetleni ... dal sem tam proste to klasicky z inventory :o)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SHASHA_KRASTY: myslim jen ti co maji taky enchanted steam
    BLACKOUT
    BLACKOUT --- ---
    Vymenim HL2 karticky za nejake karticky na Borderlands 2 ... kto by mal zaujem tak http://steamcommunity.com/profiles/76561198012255414/inventory/
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    JUDAS: achtak ... jinak to tam vazne je naporad a pokud si vyrusim to "steamacky", tak to i funguje ... no to sou veci :o)
    Mimochodem ostatni tohle enhanced pozadi taky vidi?
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SHASHA_KRASTY: enhanced steam, babe
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    hele kdyz sem ted vylevelil na 30tej level, tak se me stala zvlastni vec ... pri nastavovani tretiho showcase se me (v nastaveni profilu) objevila jeste polozka "Custom background", kde byly imho vsechny dostupny pozadi na plochu (v comboboxu, takze si je clovek nemohl prohlidnout) ... tak jsem si nejaky zvolil (to svoje navoleny ale nezrusil), ulozil ... a na plose furt to moje ... pri opetovnym navratu do editace profilu uz tam ten combobox nebyl ... ne ze bych mel problem s nedostatecnym mnozstvim pozadi na profilu, ale je to takove male wtf :o)))
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    bastion, skyrim, ets2 jsou live..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (já tam byl a pár z nich mám rád :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    francouzi z jihu jsou líní čmoudi. seveřani jsou napůl němci. na západ už to zas má jiné karakteři
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: uz jsem psal, francouzka..
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    jestli je z améru tak to bude určitě Adrianne Curry :) ta má prachů plnou vagínu a paří furt něco :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no právě tímto je výjimečná
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PRAASHEK: takový málokdy seděj u PC a sbíraj herní kartičky..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    takže daká odbarvená děvka z ruska co jezdí v suv a má rentu od manži
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    s valvem ve spojeni neni, jen ma proste neomezene prostredky (jeji slova :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Nebo komiksak!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SHASHA_KRASTY: třeba je to zaměstnankyně steamu (nebo Hitler)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    dneska tu probehla rec o Ζoey ... je to neskutecny ale ona ma zase uz asi vsechno (novy) na levelu pet + foilovy badge .... nechapu :o)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SHASHA_KRASTY: právě že se mi to teď updatovat nechce, protože mám podezření že s každym dnem summer salu teď něco přibude... viz. ty karty co padaj za nákupy... minimálně jedna hra denně to bude...
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    ono kdyby někdo chtěl dvě...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam