• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: co desetilevel, to showcase..plus sance na boostery a rozsireni friendslotu..cili nic moc..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    /me low-level partisan. dont say anyone/
    MICA
    MICA --- ---
    Má nějakej smysl level 31 a více? Přibyde nějaká fičura při levelu 40?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    traveling faster than light btw

    Amplifier - Interstellar || live @ 013 Tilburg || 27-05-2011 (2/3) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Wn6uwwu2gY8
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MICA: yolo!
    MICA
    MICA --- ---
    Swag


    (Ceny karet u spousty her spadly pod 0.1 euro, neodolal jsem :D)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    OMG to mě poser... už dvakrát se mi stalo že sem odinstaloval Sleeping Dogs a den na to vyšlo nějaký DLC a já to instaloval znova jak debil... včera sem konečně dopařil poslední DLC a poslal to z disku s tim že už budu mít klid... už ve chvili kdy sem kliknul na uninstal, tak mi bylo jasný že sem udělal největší debilitu...
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    ALCATOR: Taky sem se dneska do toho pustil. A už na to začínám bejt hrozně nasr***. Hraje se to fajn, ale štve mě to jak hra nakládá občas s předmětama blízko u sebe. Následky jsou občas fatální.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Hotline Miami vypadá jako dobrá sranda, mám odehrány první 4 mise a fakt řacha.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    jako musim říct že na mě ty karty maj špatnej vliv... dřív sem spokojeně nakupoval a nic mě netrápilo... teď si hru stáhnu jen kvůli kartám, a když už to zapnu tak si teda řeknu že se aspoň podívám jak to teda vypadá, no a pak mě to začne bavit, karty už dropnutý a já furt pařim, jak idiot a najednou nemám na nic čas... na market, na nyx, na nákupy na nic... a nejen že mě karty dohnali k hraní her, ale ještě ke všemu hraju padesát her najednou, jak nějakej ezee... hnus... ty hry sou horší než drogy
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    SHARINGAN: mno trafic netovej mam celkove divnej, ale na "61.7 hodin za poslední 2 týdny" koukam na svym profilu jako puk ... to se me stalo jenom pred rokem, kdyz sem drtil DayZ :o)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SHASHA_KRASTY: omg tyvole sem v životě neměl neměl takovej traffic jako budu mít tenhle víkend :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ha! Zitra budou karty na SENZA! :o)

    docela vyzva dodelat si tri chybejici achievy! :o)

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    a kto by chcel tak kludne za skyrim legendary vymenim...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mno badge v civ v vylevelovane na max, chcel som dat sice ets2, ale ma 2x drahsie karticky ako civka a drzi si cenu... takze uvidime.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PRAASHEK: fcuk správně to asi je "turn this shit off"
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SHASHA_KRASTY: zadarmo beru všechno, su z Moravy!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (jakože dík za připomenutí stýme, dota>delete local content>win)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    SHASHA_KRASTY: mozna bych mel asi pripomenout, ze ho davam zdarma prvnimu zajemci... :o)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    wtf?! začala se mi updatovat dota zwo 45 kb/s :)) lets turn off this shit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam