• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: aha, super :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: že z toho dostaneš jen 100xp... aspoň myslim že to tak je
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHARINGAN: Kraftí se jen jednou? Co to znamená?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: tak to se dalo čekat, vzhledem k tomu že to je za hlasování a kraftí se jen jednou... a půjde to na 0,03€... já sem svoje střelil za půl éčka a plánuju si je všechny zas nakoupit až to bude stát jako mann co krabice
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Ty vole... viděli jste ceny Summer Sale karet? o.O
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    _LEPIK_: Úvodní menu shrnuje celej prolog, dalších 80% hry jsou souboje furt dokola a ten zbytek kterej je důležitej pro příběh si přečti na netu a máš to, akorát z toho nebudou achievy.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: ne, ale videl jsem uvodni menu :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WIN_KLO: pátek alias sobota třináctýho. dokonce 1.3 hodin. snad mu to nepřinese smůlu
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    LEPIKU? Hrál jsi to vůbec? :D
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHARINGAN: Jojo, přesně, porcování zombies je naprosto v pořádku. Ale Sniper Elite faucvaj se pokoušela o příběh a to jsem těch 3€ nebo za kolik sem to koupil celkem litoval :D
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: na rovinu ti řikám že SENZA neni nic jinýho než střílení zombíků pořád dokola :) ale moc se mi líbila atmoška a jak řikáš, ta anatomie měla něco do sebe... pak sme pár dní blbnuli v coopu, ale jakmile sem udělal všechny achievy tak to šlo z disku... ale za 3€ myslim že úplně v pohodě... já za to dal 10€ a nelitoval sem toho... když jde o porcování a dekapitaci zombies, tak mě nevadí že je to furt dokola :) mám na to nějakej fetiš nebo co
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHARINGAN: Já jsem si koupil tu dvojku nedávno v bundlu a jediný co se mi líbilo byla ta výuka anatomie :) Jinak to bylo děsně krátký a stupidní.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: mě to za tu cenu bavilo, ačkoli je to docela stereotyp, ale za ty prachy se mi to líbilo... ale upozorňuju že jinou Sniper Elite hru sem nehrál...
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    SHARINGAN: přesně tak, jede to v kuse x hodin.. minulej rok to vypadlo skoro, že summer sale nebude, snad si ho lidi i vyřvali a tak valve servírovalo bez jakýkoli akcičky.. a letos nám to vracej v plný parádě.. nestíhám kua
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    LKNFYI: a Stardrive, RE6 a Mars: War Logs a kdo ví co ještě... jak sem řikal, do konce roku bude mít víc her karty než achievementy :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    LKNFYI: Je ten SENZA dobrej?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    LKNFYI: OMG uvařim router tenhle tejden
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    SHARINGAN: + Nazi Zombie Army, Tomb Raider, Witcher 2, .... se z toho po*eru! :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WIN_KLO: s tím moc nepočítej :) ale já jsem pouhý knihovník a tahle ekonomika je mi daleká (i když mám i obchodní akademii), takže se můžu mýlit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam