• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    MICHIGAN: Já spíš věřim tomu že je to už tak zahlcený různejma hlídacíma botama, že než se to přes ně načte, už to dávno předtím vyžerou.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    N0NECZ: to jo. ja mam pocit, ze tam snad ma steam i nejakou frontu, vzdycky to nejakou dobu ceka, nez se to nacte, a pak uz je pozde.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    MICHIGAN: Nakoupit pod 0,12€ chce hodně štěstí. Většinou to akorát vyhodí hlášku že jako sorry, ale karta už byla prodaná někomu jinýmu.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    WIN_KLO: tohle tam bylo zrovna pred chvilkou, asi se to zas hned prodalo. ale je teda fakt, ze se to ted nacita uzasne pomalu (a nekdy i vubec).
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    MICHIGAN: No já tam vidim spíš těch 0,14€. Nakoupit to levněji je nadlidskej úkol.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    WIN_KLO: v tydnu jich bylo plus minus tech 40k v prumeru vzdycky, spis by tak rekl, ze je tu o vikendu jen vic lidi.

    podle tech cen mi ted spis prijde, ze se ted vsichni tech prebytecnych karet zbavuji:

    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    MICHIGAN: Karet masivně ubývá. Bylo jich 53 000, teď jich je 40 000.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    WIN_KLO: nezda se mi, a ani ty pocty to u me neukazuje jiny, porad je to plus minus na stejnych cislech.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    RENDORF: Jojo, něco se děje, ale ještě nevím, co :D
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    RENDORF: Tedy vlastně pokud se vůbec načte, většinou to háže error ...
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    WIN_KLO: Mě než se načte market, tak polovina stránky jsou nápisy "sold" - to je fakt super ...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Zřejmě stoupají ceny karet. Už jsou na 0,14€.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    O deset tisíc klesly počty obyčejnejch getaway karet. Potřebuju ještě sehnat 2x Reus. Nepadl mi ani jednou.
    FALCO
    FALCO --- ---
    _LEPIK_: Ten Sword of the stars: The pit me stve ze jsem propasl. Holt ho vezmu pozejtri.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _LEPIK_: tak ho pome craftit! :) skoda, ze nejde market, nemozem ani pozriet cenu karticiek...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HADIAK: nikoli, ani rare, ani uncommon..sprosty common to je :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _LEPIK_: a to je taky rare ten emotikon?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    dle vyvoje na poli weedu
    Steam Community Market :: Listings for :weed:
    http://steamcommunity.com/market/listings/753/%3Aweed%3A?filter=port
    pravdepodobne gratuluji alcatorovi k uspesnemu prodeji a vstupu na drogovou scenu :)
    ja tam snad hodim svuj posledni kousek ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: jj... poprvé se trefili tak že nemám opravdu ani jednu z přidaných her :) naštěstí se mi někde válí klíč na SSZ, takže se možná úplně nerozbrečim...
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    varana komodská je ve špatnym auditku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam