• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    _LEPIK_: Ty se ptáš na něco, na co vzápětí řekneš i odpověď ?
    Rise of the Triad
    OLA44
    OLA44 --- ---
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    nema nekdo rise of triad? proc nejsou na marketu zadne karty?

    trochu zvlastni mi taky prijde pridavani karticek do jeste nevydanych her
    Rise of Venice
    pripadne do her, ktere se temer nikde nedaji koupit..
    Soldier Front 2
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    ive (takovej francouzskej tom3333) doprgal analyzator karticek..pro mne spise nepouzitelne, ale treba se nekomu bude hodit..

    sAPI Steam Cards
    http://sapi.techieanalyst.net/steamcards/
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    MICA: stiskari ... ja cekam na dve karty (az se treba umoudri cena) a pak taky skusim (jeste jednou) ukrafit weed .. :o)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    překupníku! :))
    MICA
    MICA --- ---
    Papej


    a to mě stálo jen 8 kartiček :D
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    NECROMAN: nevim, zda je to chyba nebo zamer, ale kdyz si dobijite penezenku, tak za kazdych 10 dobitych dolaru pada summer karticka..resp psal to nekdo vcera..

    GULAZ: rozhoduj se dle cen foilu, pokud jsou nizke (jsou) tak s ohledem na mizivou sanci na foil je imo lepsi prodat...
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    Vcera mi padl booster z l4d2. Prodat za .60c, rozbalit nebo nechat?
    MICA
    MICA --- ---
    YUUUUUS!
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Chcete někdo?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MICHIGAN: napada me, zatim asi jeste neexistuje nejaka burza karticek, typu "mam tuto, vymenim za tuto", popr. "techto x za techto y" a bez penez?
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    NECROMAN: aha, no to pak znamena, ze ty ceny pujdou jeste hodne dolu, pocet normalnich summer karet v obchodu totiz prubezne taky roste. tak holt zustanou nejakou dobu u ledu a pak prijemne prekvapi. a aspon me muze tesit, ze neco vydelavam na prodeji duplicitnich karticek.
    _LEPIK_: hele, zrovna u costume questu mi tyhlety padly taky trikrat, kdovi cim to je, asi nahoda :)

    premyslim ted nad budoucnosti karticek, vypada to, ze je ceka zarna budoucnost.
    a) casem bude mit kazda hra druhou, treti, ctvrtou serii.
    b) foily nebo nejaky unikatni sady se budou davat k preorderum.
    c) crafteni bude primo navazany na nejaky bonusovy content ve hre.
    d) proma a prodeje vybranych her ("hrajte tuhle hru o vikendu pro zvyseny drop karticek")
    e) Trade Offers, Card Binder, etc.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MICHIGAN: mam pocit, ze pocet roste proto ze nove karty jeste padaji pri kraftovani summer badge. Nekteri si ji chteji dodelat a foil karty nabizeji k prodeji.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    FRANCIK: no, hlavne spawn vyzaduje trvalou pozornost, takze na hry neni zatim to spravne soustredeni a klid, naopak boostovani levelu je vzdy jen chvilka, zapnout hru a nechat dropovat..na zaver dokoupit karty, prodat emotiky a pozadi a pustit dalsi hru :)

    joa kdo ma problemy s konektivitou atp..hodne lidi edituje steam_appid.txt, a spousti stale dokola jen jednu hru..jen pozor, nesmi se to delat s vac protected kousky ;) ja to tedy nedelam, mam rychly internet, zeano..jen informuju..
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    _LEPIK_: Sis pořídil nový cryware na level boosting. :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    potesi ;)


    HADIAK: prave naopak, jen diky nemu jsem schopen v noci nekolikrat vstat a jit prepnout hru ;)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _LEPIK_: tusim si zabudol na dieta? :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    REVANREDEEMED: ja to chapu tak, ze kdyz mas badge (prip foiled), tak se ti ve hre odemknou raketky..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam