• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    _LEPIK_: ----boom----
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: kjo, sem to promyslel a skutecne si na tom zjevne z nas nejlepe (snad krom nona?), takze..pane primari, co mi predepisete? :)
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    chce nekdo? ja to hrat nebudu:



    Serious Sam 2 on Steam
    http://store.steampowered.com/app/204340
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    a spat k topiku :)



    vymenim za skyrima :)

    Hamilton's Great Adventure on Steam
    http://store.steampowered.com/app/42140/
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: tak tohle už nezvládám... opoušim diskuzi dřív než mi exploduje hlava
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: to je presne ono, uplne se ti setrel rozdil mezi tim dostat darek a hlasit se do (cele rady) slosovani o darek :) proste racionalizace jaxv :)

    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: flawless logic :) až mi příště někdo pošle gift na Steamu tak ho odmítnu se slovy "ne dík, já už hry nenakupuju" :))
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: to, ze to nevidis, jen potvrzuje, ze jsi v tom jeste az po usi ;)
    hele karticky jak kdy, kdyz jsou novy, tak to klidne pulhodku vezme..dnes asi 10 minut :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: sorry ale odkdy je shopaholismus příjmání her zadarmo ? a úsilí a čas ? na sg strávim tak dvě minuty denně... kolik času trávíš u kartiček ty ? :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: nojo, jenze mrkni, kolik ti pribylo her ;) otazka sice casto je, jakou cast rozpoctu utracena castka predstavuje (*u mne treba minimalni), obvykle ale jde spise o to, kolik casu a usili tomu venujes..takze pokud se chces priblizit abstinenci, vypni steamgifts, lol ;)

    prikladem toho, ze utracena castka nic neznamena jsou treba moje karticky.. nejenze jsem za ne nic neutratil, naopak mam zisk..takze se taky citim v dobre kondici, hh
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: tak samozřejmě... shopaholismus je neléčitelná porucha, čili vyléčen nebudu nikdy, nicméně lze abstinovat ;) za tenhle rok sen utratil za hry tak 1500, čili se momentálně cítím ve velmi dobré kondici ;)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: primare tezko muze delat nekdo, kdo sam neni vylecenej..ja to chapu tak, ze kliniku sam potrebujes, tedy jsi inicioval jeji vznik..za coz ti budiz samozrejme velky dik, nehynouci slava,...a mozna i sance na vyleceni? :)

    co se diagnozy..tak pacient samozrejme pozna podobne postizeneho, zeano :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    HADIAK: to nedává smysl :) kdo jinej je víc oprávněnej k diagnóze než primář ?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SHARINGAN: to nie je moc doverihodne, ked to hovori majitel kliniky :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: tak urcite ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: si nemocnej
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _LEPIK_: mozno si si ho mal precitat az zajtra :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: prijde mi zvlastni, ze puppyG rozesilaji maily, kdyz jeste nic, no :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: začínám o tebe mít starost :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    All four games in the ULTRABUNDLE - that's Droid Assault, Ultratron, Titan Attacks and Revenge of the Titans - will also imminently have Steam Trading Cards with all their associated backgrounds, badges, and emoticons available, as well as already coming with achievements, online leaderboards and Steam Cloud support. Our arcade games now work with controllers too!

    a nic..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam