• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MICA: hytlýr
    MICA
    MICA --- ---
    PRAASHEK: Ne, PayPalem platí lidi co potřebujou klíče (já osobně s klíčema obchoduju hýr http://forums.sourceop.com/ )
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    takže ten paypal od tebe nakupuje pičoviny, jo?
    MICA
    MICA --- ---
    NECROMAN: Způsobů jak dostat prachy ze steam pěněženky je několik:

    - Nakupíš hry a přeprodáváš je za PayPal
    (Lepik mi bude asi kontrovat, ale mně prodej her přijde jako nekonečnej ultravoser :D)

    - Nebo nakupuješ TF2/Dota klíče a prodáváš je za PayPal
    (Není to tak výhodné jako hry, ale je to menší voser. Klíč nakoupíš za 1.6~1.7 euro a prodáš bezproblémů za 1.65~1.80 USD)

    - Uplně nejvýhodnější je pokud znáš trh TF2 nebo Doty. To pak je možný dost často chytnout levně drahej item a ten pak prodáš za klíče
    (oser s prodáváním ale většinou z 1 klíč = 0.5 ~ 1.25 euro a klíč pak následně prodáš za 1.65~1.80 na paypal)
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    První level 5 odznak (a asi poslední). Jupí. :)

    A nechce někdo pozadí Burn z Hotline Miami? Mam 2 navíc.
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    NECROMAN: A ty si na steamu hry nekupuješ? :) Jinak samosebou na kupování kartiček a levelování tvého steam genitálu, pardon profilu.
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    NECROMAN: To sis snad odpověděl "... si koupite dalsi hry nebo karticky ..."
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jen takovy dotaz, k cemu je to preprodavani veci na Stemu vlastne dobre? Za Steam penezenku si maximalne koupite dalsi hry nebo karticky, ale hotovost z toho ven uz nedostanete.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MICA: :))
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WIN_KLO: 24.79.78.161:27019
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Tak sem našel nějakej de_aztec německej IDLE server.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    MICA: A: Players can currently acquire decorated weapons in a variety of different ways. Firstly, you will receive decorated weapons automatically, via timed weapon drops, just by playing on both official and community servers in any game mode. Secondly, you can acquire weapons by opening dropped weapon cases with a weapon case key.

    - official and community servers in any game mode -
    MICA
    MICA --- ---
    Přemejšlim že bych založil idle server, lol
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    MICA: No jo, ale kde idlovat. Moc se mi nechce hrát teď 5 hodin CS :D Lepík ale už koukám farmí.
    MICA
    MICA --- ---
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    MICA: Imho padaj normálně během hry jako v TF2.
    MICA
    MICA --- ---
    Ale ty krabice zmizely i za ty prachy impozantně rychle, jdu prozkoumat jak se získávaj.
    MICA
    MICA --- ---
    WIN_KLO: Nevim, já to jenom přeprodávám ;D

    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    MICA: Takže by bylo fajn si dropnout bedničku? :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHASHA_KRASTY: Jenom skiny. Nemají žádný spešl vlastnosti. Některý uměj počít i killy na zbrani. Přidali taky M4 a USP s tlumičem, jako bylo v 1.6.
    MICA
    MICA --- ---
    WIN_KLO: Hype... To je normální jak v TF2 tak v Dote. První den-dva (tři) se drží ceny vysoko. Pak jdou strmě dolů na 3 centy. Rychlost s jakou jdou dolů je závislá jen na počtu idle účtů :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam