• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    _LEPIK_: ale maji to nejake rozbite.... treba TW Shogun 2 mam a ukazuje mi to ze ne.... :D
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    sapi cardz section uz ukazuje kolik vlastnite dropovacich her :)
    sAPI Steam Cards
    http://sapi.techieanalyst.net/steamcards/
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    39 steps
    The 39 Steps on Steam
    http://store.steampowered.com/app/234940/?snr=1_7_15__13
    added to bemine 9
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: jasny no..pokud jich mas hodne (jakoze zjevne ano:), tak ti treba taky nejaky mizi, jen o tom nevis, protoze to neresis.. vysledoval jsem, ze kdyz mas nejake craftnute badges, tak to mizi mene :)
    ale to je jedno, jak rikas, pokud hru mas a neni v seznamu (a neni to f2p), muze to padat :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: sorry ale fakt to nebudu počítat
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: velmi zajimave, kolik jich tam mas? kazdopadne ver tomu, ze ostatnim mizi a to masivne, ja treba na jednom altu mam 17 vydropovanych her a ukazuje mi to jedinou (z nejakeho duvodu je to titan attacks).. :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: tak ještě jednou, STC hry mi z badges seznamu nemizí od doby co to opustilo betu...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: schvalne zkontroluj, obvykle (podle ne zcela jasneho klice) mizi, overeno na mnoha uctech :)
    a ta kontrola by se mohla hodit treba u f2p her, tam je to dobre zmatene (prubezne se meni pravidla, takze to neni tak jednoduche :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    no mě teda hry ze seznamu nemizí ani když je vydropuju... nicméně pokud mizí, tak to že nemám hru v seznamu ale vlastnim jí, znamená že sem eligible ne ? gawd
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    nechape jak muze zkontrolovat, zda je eligible..coz v pripade, ze nema badge nebo karticku jde hur, musis si najit adresu te badge, mrknes treba k lepikovi, ten ma temer vsechny a url jeho badge upravis se svym jmenem..

    logicke nicmene je, ze pokud hru mas a vydropoval jsi, muze ti padnout booster a neni treba kontrolovat ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    co pořád nechápete ? :) dropnout booster můžete ze všech her, ze kterejch ste už vydropovali už všechny kartičky, ergo je logicky musíte vlastnit... badge ani ostatní faktory nehrajou roli... co je na tom tak nejasnýho ? :)
    SOFTA
    SOFTA --- ---
    RENDORF: Me to pise u her , ze kterych jsem karty prodal , ze porad muzu ziskat booster , tak snad to tak je .
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    SOFTA: To sice jo, ale pokud dropuju další hry a ty předchozí se mi "ztratí" ze seznamu (takže už nejde zjistit, jak dropnout další) tak to pořád platí nebo už ne ?
    Sice jsem to pro jistotu vyřešil tak, že jsem si alespoň jednu kartičku znovu koupil, ale stejně by mě to zajímalo.
    SOFTA
    SOFTA --- ---
    RENDORF: Podle toho co pisou v "How do I earn card drops?" v badgi tak pokud vydropujes maximalni pocet karet , ktery muzes ziskat , tak by jsi mel by zpusobily ziskat booster , ale nejsem si jisty jestli to opravdu tak je .
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    _LEPIK_: A jak je to pro hry, které vlastním a vydropuji je, ale od kterých nemám ani jednu kartičku, protože jsem je prodal a nezobrazuje se mi tedy ani badge a tedy si nemůžu ani zkontrolovat, jestli jsem způsobilí na zisk booster packu ?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SOFTA: leda koupit, padaji jen z her, ktere vlastnis a vydropujes :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SOFTA: nope
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    SOFTA: zajímavá otázka.. lepíku? :)
    SOFTA
    SOFTA --- ---
    Nevite nahodou zda je mozny ziskat booster pack na hru kterou nevlastnim , ale budu mit badge ?
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    Kdyby někdo chtěl (Valid until Sat Sep 07 2013 08:17:10 GMT+0200)
    NELLI
    NELLI --- ---
    _LEPIK_: jde na to od lesa!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam