• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Vypada to, ze single item se koupit da, ale fourpack mi prodat nechteji.. :/
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Hele traderi. Mozna delam neco spatne, ale dneska jsem ten God mode nafasoval z fourpacku od BODa a chtel jsem koupit jeste jeden 4pack pro kumpany, ale steam me prekvapil s hlaskou, ze to muzu koupit jedine jako gift a zaroven mi disablnul "purchase as gift" ... delam neco spatne nebo to maji pokazene?
    MICA
    MICA --- ---
    ALCATOR: Prodávám TF2 itemy za peníze přes PayPal
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MICA: Co že se ti to přesně stalo? Steam ti něco zablokoval / sebral z účtu?
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    MICA: no podle me se tomu branit moc nemuzes, paypal je riskantni...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MICA: však on to taky každej jednou říkat bude...
    MICA
    MICA --- ---
    PRAASHEK: To by mohl říct každej! :))
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MICA: podle mě stačí vybombardovat izrael a přilehlé oblasti
    MICA
    MICA --- ---
    JANOS: Majitel PayPal účtu nahlásí tu platbu jako neoprávněnou, např. že došlo k odcizení jeho účtu apod.
    JANOS
    JANOS --- ---
    _LEPIK_: K cemu je takove clenstvi? Pak te budou prudit looseri jeste vic, ne? :)


    MICA: Jak vznikne takovy chargeback?
    MICA
    MICA --- ---
    Heh, tak hlásím první PayPal chargeback, naštěstí jenom za 9.10€. Má někdo zkušenosti s tim jak se proti tomu bránit?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    accept ignore
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    added:
    LOST PLANET® 3
    Sid Meier’s Ace Patrol

    MICA
    MICA --- ---
    chichi
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    zasraní automatičtí špekulanti! :)
    MICA
    MICA --- ---
    Mně se zas opět zadařilo s pistolkama :))

    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    dnes docela lol zazitek..pise mi nejaky rus, jestli mam zajem o trade kuponu 90% off ze skullgirls..ptam se na cenu a on ze 1 tf2 klic..coz je slusne, tedy pisu, ze ok..nicmene misto kuponu mi rus vnucuje klic..tak znejistim a koukam, ze ve skutecnosti mam kupon ja..tedy..prvni slusny kousek, asi se vyplati fakt sledovat co pada, ja uz to po tech vsech uplne zbytecnych a opakujicich se kuponech vzdal..nu, skullgirls za par korun kazdopadne potesilo :)

    taktez jsem se zbavil hentai pozadi za 10 eur, to bude zas peknych par levelu :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HOMOLKA: mas pravdu, uz to upravil, takto je to logictejsi
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    _LEPIK_: ukazuje....zelene mas, cervene nemas..... ?????
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam