• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HADIAK: namatkou treba
    pocty prodanych kusu?
    vetsi viditelnost (pratele vidi, ze to mam)?
    zaroven je tu stale jista moznost, ze to spustim, zejo..
    a samozrejme, ze by jim pomohlo hodnoceni, to jim nicmene nemohu poskytnout :)

    takze kdyz to shrnu, myslis si, ze vetsina vyvojaru je radeji, kdyz si jejich hru nekoupim, ano?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _LEPIK_: ty si im dal peniaze. a nic viac. co v tom mam este vidiet? ja mozem o tej hre povedat; je paradna! alebo je to mrdka!. ty nie. ty si im dal iba peniaze. a myslim, ze dost vyvojarom pomohlo ak sa o ich hre hovorilo, ze je dobra. ne? :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HADIAK: fakt v tom vidis jen ty penize? :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _LEPIK_: ak je tebou spominany vyvojar typu EA, tak ano, je stastny, lebo ma ++prachy. ak by som chcel byt zly, robis s vyvojarov EA_like_firmy :) ale asi som chory a ide mi to na mozek.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    TOMAS3333: upresnim tedy, ze ano, spusta lidi nakupuje hry jen kvuli tomu +1 gamecountu, ale v tomto pripade se v debate s hadiakem zamerujeme na hry, ktere nas do jiste miry zajimaji..nebo je alespon chceme podporit :) (hadiakovi vadi, ze jsem si nakoupil X-universe hry a nehraju je :)
    so se boda tyce, tak tam zatim nevim, co mu vadi :)
    TOMAS3333: pravdepodobne kombinace obojiho? slo by? :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    TOMAS3333: Lepik to říká kulantně, já bych dodal že jestli mi (349 her, z toho tak 70 alespoň spuštěnejch, tj. spadám mezi shoppaholiky stoprocentně a kašlu i na dropování kartiček) aniž bychom se znali podsouváš tenhle způsob uvažování a vnitřní motivace, tak jsi píča.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    TOMAS3333: nechybi mi to tam, proc by melo? obavam se, ze jsi nepochopil o cem se bavime?
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    TOMAS3333: tak ona cela politika steamu je taky ve svy podstate zalozena na tom, ze lidi kupujou hry kvuli slevam a jak je patrny z toho boomu bundlu hlavne v poslednim roce, tak nacpat lidem neco, co vlastne vubec nechteji, je velmi snadna vec, kdyz to bude levny (jinymi slovy - ziskaji tim zisk i od tech, kteri by jinak vubec neutraceli).
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    _LEPIK_: 3. nemam cas hru hrat, nechcem ju a pravdepodobne ju nikdy nebudem hrat ale aj tak si ju kupim

    ti tam chyba
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HADIAK:
    situace 1: nemam cas hru hrat, nekoupim si ji
    situace 2: nemam cas hru hrat, ale chci podporit vyvojare, takze si hru alespon koupim a nehraji

    v ktere situaci je podle tebe vyvojar smutnejsi? :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _LEPIK_: myslim, ze by z toho bol kazdy vyvojar smutny, ne? :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    BOD: a proc ti vadi, ze lide nehraji hry, ktere si koupili?
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    BOD: Na rozdíl od divnejch sošek (děda) ti to aspoň nezabírá doma místo. :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Věnuji package:

    Red Orchestra: Ostfront 41-45, Mare Nostrum, Darkest Hour: Europe '44-'45, Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - GOTY
    BOD
    BOD --- ---
    _LEPIK_: nasledne nehrani:)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    BOD: to jsi uplne neodpovedel na otazku, co ti konkretne vadi na nakupovani her a jejich naslednem nehrani :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BOD: Kolik jsem si už koupil v bundlech špatných her jen kvůli kartám :D
    BOD
    BOD --- ---
    _LEPIK_: že nekupujete hry kvůli jejich hraní, což je samo o sobě hrozné, pak je tam ta věc s nárůstem prodejů špatných her kvůli chytlavím blbostem jako jsou karty
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    HOMOLKA: prave to me nahnalo hned sem.. uz jsem prestaval doufat ze ta hra kdy zlevni.. slevovy akce ji mijej :D
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    JUDAS: dnes jsem ziskal a hned pouzil....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam