• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    congrat! Stovka uz neni daleko! :o)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    nejake dulezite milniky ;)
    level 90

    odhad utracenych penez se prehoupl pres 500€


    na pripadny dotaz, proc jsem to radeji neutratil za neco normalniho, uvadim, ze kdybych nekupoval levely, nemel bych penize z emotikonu a pozadi, ktere mohu utracet za levely..etc
    ve vysledku mi stav penezenky postupne narusta a to za to jeste nakupuju obcas hry ;)
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    VOZKA: lol to je dobrej vtip
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Spustil jsem Garry's Mod kvůli kartičkám, celkem jsem se těšil že si po dlouhé době zahraju na nějakým minigames serveru, ovšem zjistil jsem že nemám nainstalovaný HL2, takže ať vlezu kam vlezu, všude jsou chybějící textury, tj. růžová šachovnice. GMod to ovšem ocenil a dropl mi:
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WIN_KLO: Neni to tak jednoduchý. Drop karet totiž očividně nefunguje a nejsem ani eligible. IMHO ale docela chytrý tah od developera. Hra je sice zadarmo, ale když si budou lidi kupovat jeho kartičky, nějaký money z toho přecejenom vyrazí. Teď jen aby to spravili.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    No More Room in Hell má kartičky i když je to F2P a nejde si k tomu nic koupit? A kartičky stojej 0,43€? Lol, to jde... Nebo to neni tak jednoduchý?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    klice k Dracula: Love Kills z bundlu z Groupees Sherlock Holmes Charity Game Bundle k dispozici u vyvojare, pozaduji poslat na mailem pdfko s receiptem o zaplaceni (obvykle paypal), moje 2 klice dorazily behem 3 hodin...
    mailto: support@frogwares.com

    pripadne jeden klic nabizim za karticky :)
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    _LEPIK_: skoda, uz jsem kupoval minuly tyden....ale pekne
    OLA44
    OLA44 --- ---
    dam dve kila ale buhvi kdy to budu hrat, to uz bude goty za 8 ojro ;)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    nechce nekdo noveho batmana za 350? imo dost levny, tak se ptam.. (kamos prodava kod z graficke karty)
    OLA44
    OLA44 --- ---
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Můj nejcennější emotikon je :pinkheart: (kterej ani neni rare). Prodává se za 1.49+
    OLA44
    OLA44 --- ---
    nekdo?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    VOZKA: emotikony jsou vetsinou levne, ale je cela rada pozadi (vetsinou se slecnami), ktere stoji vic nez :weed:
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Po dlouhé době jsem craftnul badge, Kejling Floor je srdcovka, a co nevidím - padl mi rare emoticon

    Bohužel teda za momentální cenu 0,57€ ani nevím jestli má smysl ho prodávat, :weed: je asi jen jeden.
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    _LEPIK_: Dík za info. Vydropováno :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    _LEPIK_: Docela bych to chtěl, kartičky navíc momentálně nemám, ale na walletu mám 4,61€, tak ti můžu něco koupit a předat :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    nezapomente si redeemnout (pro hloupejsi deti upozornuji, ze jen v pripade, ze mate nektery z bundlu - The Spring Sun Bundle nebo Indie Gala Flashpoint ;)
    Knytt Underground
    http://store.steampowered.com/app/248190/
    pripadne nabizim (za karticky treba) 2 klice :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ZELGARIS: ale neaktualne.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Mazu se, mate to na nastence...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam