• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---

    je cesky steam fail? ;)

    16 hlasy od 16 respondentů

      HADIAK
      HADIAK --- ---
      cesky steam a anglicky fail... :) to je tiez parada! :D
      LKNFYI
      LKNFYI --- ---
      miluju dropovací systém karet :D

      MICA
      MICA --- ---
      _LEPIK_: Taky taky, ta distribuce levných karet není pro všechny karty stejná :-/
      http://steamcommunity.com/id/potatohero/gamecards/267420/
      SHARINGAN
      SHARINGAN --- ---
      _LEPIK_: ty badge má nejspíš legit... nahodil na net nějaký faktury... nicméně schytává strašnej hate za ty achievementy :))
      _LEPIK_
      _LEPIK_ --- ---
      jeste sem chtel rict, ze pokud nekdo potrebuje vymenit snow globy, tak mi muze poslat trade offer a ja to automaticky potvrzuju..mel bych mit vsech dost :)
      HADIAK
      HADIAK --- ---
      HADIAK: zvlastne. a uz mam karticku v inventari...
      FALCO
      FALCO --- ---
      _LEPIK_: muzeme se mu slozit na Snickers
      VOZKA
      VOZKA --- ---
      Já bejvám strašně nasranej když se nenajim, nejvíc když se mě někdo na něco ptá, něco na tom bude.
      _LEPIK_
      _LEPIK_ --- ---

      mel by hadiak pravidelne jist? ;)

      23 hlasy od 23 respondentů

        HADIAK
        HADIAK --- ---
        _LEPIK_: nah, som hladny :) ale proste nasiel som dost for ked som to hladal...
        _LEPIK_
        _LEPIK_ --- ---
        HADIAK: orly? google: "counter strike default video setting" ? bud je tve google fu na opravdu velmi nizke urovni nebo si delas srandu :)
        (ani jeden pripad si nezaslouzi dalsi odpoved ;)
        VOZKA
        VOZKA --- ---
        HADIAK: Přibližný počet výsledků: 1 530 000 (bez omezení jazyka či dalších věcí)
        z prvních deseti odkazů jich je jeden (desátý) o tvém problému, zbytek o tom jak nahodit defaultní nastavení po tom co jsem si ho sám zprasil.

        Mám chuť říct že to máš za pokus o použití lmgtfy jako argumentu :)
        HADIAK
        HADIAK --- ---
        About 56,900,000 results
        http://bit.ly/19rWDtM
        _LEPIK_
        _LEPIK_ --- ---

        setkali jste se u CSka s problemy, ktere popisoval hadiak?

        22 hlasy od 22 respondentů

          VOZKA
          VOZKA --- ---
          HADIAK: Teda nikdy bych nevěřil že se budu zastávat CSka, ale myslím že bude chyba na vašem (nějak atypickém) přijímači. Já ani nikdo z mých přátel co hrají jsme neměli žádné takové problémy (ani jsem o nich jinde neslyšel), za sebe říkám že mi to naopak přijde jako perfektně vyleštěná hra hratelností i technickým zpracováním. Akorát se tak jako většina her od Sourcu pár vteřin maximalizuje z lišty.
          HADIAK
          HADIAK --- ---
          _LEPIK_: pekne rozmazane jpg. :) stalo sa ti to prave teraz? mne prave teraz zmizli prachy za karticku co som chcel kupit...
          _LEPIK_
          _LEPIK_ --- ---
          FALCO: to je vetsinou skutecne docela otrava..

          ale vypada to, ze jen trvalo, nez mi gabe vygeneroval v inventari treti radek ;)

          FALCO
          FALCO --- ---
          _LEPIK_: aby te necekal nahodou trest nejvyssi "...contact Steam Support"
          _LEPIK_
          _LEPIK_ --- ---
          HADIAK: coto?



          setkal se uz nekdo?
          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam