• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    RENDORF: hm.. 10 minut? u mna cca pol sekundy... (ale uz aj to je dost velky lag :) )


    N0NECZ: mno jo. stara opera, treba staru ext a ta je uz nepodporovana a neaktualizovana.
    MICA
    MICA --- ---
    RENDORF: A stejně to spočítá hovno :)
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    _LEPIK_: Nejhorší je, že když kliknu na market, tak dalších 10 minut nemůžu nic dělat, protože mi to počítá, co jsem prodal a koupil ... (sice je fajn to vědět, ale uvítal bych, kdyby to bylo jen na "vyžádání").
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    TOMAS3333: Ok, tak v Chrome už změny pozoruju. :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    N0NECZ: 12ka ma staru a polorozbitu verziu ES, takze to pre 12 nema zmysel (sam som stale na 12)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    TOMAS3333: Klasika....ještě 12ka, protože čekám až nabastlej všechyn funkce na co měli na to chrome jádro.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    N0NECZ: opera 12 ci chropera?
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    HADIAK: Tak jsem to nainstaloval do Opery a kromě toho že mi nahoře vedle Loginu přibyl nápsi "Enhanced Steam" Nepozoruju teda žádný změny.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    _LEPIK_: je to k posrani ten plugin! Sem si rikal, jak budu pres Vanoce dropovat a stejne me to furt pise dost nelichotive...
    Zbývá 371 karet
    Zbývá 96 her se zbývajícími kartami
    76 her s nárokem na přídavné balíčky

    // samozrejme je super, obvzlast ficura, ktera ti primo na strance obchodu nejaky hry ukaze jeji historii cen (napojeni na ITAD) .. to je fakt super pri rozhodovani "koupit/nekoupit/ zeptat se pritele na telefonu" :o)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HADIAK: jen bych dodal, ze ten plugin je skvely az uzasny..takze kdo jeste nema, rozhodne doporucuju..
    (obrovske mnozstvi funkci, aktivni vyvoj, win..)
    HADIAK
    HADIAK --- ---

    Kolko mate hier s kartickami?

    20 hlasy od 20 respondentů

      MICA
      MICA --- ---
      Já mám na měnění karet hodně http://steamcommunity.com/id/potatohero/gamecards/267420/
      Přidejte si mě bo mi rovnou pošlete offer pokud máte karty co mi chybí http://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=103166186&token=k_VvkCeX
      NAGASAWA
      NAGASAWA --- ---
      _LEPIK_: jj potom jsem se k tomu proklikal, tak rad poslu echo. diky.
      NAGASAWA
      NAGASAWA --- ---
      1. ledna poprosim o par vymen. Chybi mi globy 1, 5 a 10 (samozrejme jeste uvidim podle toho co mi pristane za hlasovani)
      MICA
      MICA --- ---
      _LEPIK_: Díky za tip :D Stovkou jsem chtěl skončit :)
      _LEPIK_
      _LEPIK_ --- ---
      MICA: ja bych mozna doporucil neprekracovat level 105(aktualne 3ti misto), protoze jsou na netu tabulky kdo ma nejvyssi level a tipuju, ze nechces, aby tvuj ucet probirala pulka internetu, podobne jako u toho pana, co cheatoval s achievementy..
      MICA
      MICA --- ---
      Někdy se to kraftění i vyplatí :))
      LENNOX
      LENNOX --- ---
      MICA
      MICA --- ---
      Yes!

      MICA
      MICA --- ---
      _LEPIK_: Já už je zas radši prodal :D
      _LEPIK_
      _LEPIK_ --- ---
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam