• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    MICA
    MICA --- ---
    Ach ta prokrastinace, kvůli hroznýmu množství nevydropovanejch her jsem si na generování toho bat
    skriptu spáchal GreaseMonkey skript, tak kdyby někdo měl taky zájem http://pastebin.com/wxuizMyt
    Stačí to pak jen vycopypastovat z konzole a hodit do bat souboru :)

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MICA: a pritom take dobre hry...
    MICA
    MICA --- ---
    Tož, tak se skriptem vydropovalo všechno co mělo


    HADIAK
    HADIAK --- ---
    D13: Purchase The Ship and receive two extra activations to send to your friends! Additionally, any user that receives a gift activation will be able to give one additional activation to a friend.

    skoda, ze ta co som dal niekomu na nyxe sa "Stratila"...
    D13
    D13 --- ---
    kde berou vsichni ten The Ship Complete Pack. Je jeste nejaky zpusob, jak jej ziskat free?,)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: nevim presne, ale normalne editorem..urcite dogooglis..
    no a pulhodina na drop je znacne optimisticka, nekdy jo, nekdy hodina ;)
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Jak řikám no, na hlavním účtu (ani kompu, na kterym hlavní účet používám) SAM nikdy ani nebyl, takže je to na vlastní nebezpečí. Jak se dá změnit ID hry?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    ja bych jen pro formu uvedl, ze bych SAM na svem uctu nikdy nespustil... uz jen proto, abych sam pro sebe vedel, ze jsem ho proste *nikdy* nespustil :)
    uznavam nicmene, ze mit krastyho internet(spatny), tak taky asi hledam nejake ..reseni
    lide pouzivaji zmenu id hry, takze porad dokola spousti neco nenarocneho s jinym id..to uz je pro mne trochu snesitelnejsi nez SAM..hmchm eticke problemy :)

    MICA
    MICA --- ---
    Zkusim pustit http://pastebin.com/MhUYqC3r a za 14 hodin dám vědět jak to dopadlo :D (doufám, že karta dropuje každej 30 minut)
    MICA
    MICA --- ---
    A taky že jo, jde to přes BAT soubor, např:

    start /D "C:\SteamAchievementManager63_hotfix\" "" "C:\SteamAchievementManager63_hotfix\SAM.Game.exe" "YYYYYYYYYY"
    timeout XXXXXX
    taskkill /im SAM.Game* /f
    timeout 1

    start /D "C:\SteamAchievementManager63_hotfix\" "" "C:\SteamAchievementManager63_hotfix\SAM.Game.exe" "YYYYYYYYYY"
    timeout XXXXXX
    taskkill /im SAM.Game* /f
    timeout 1

    ..............

    kde YYYYYYYYY je id hry (třeba 440 pro Team Fortress 2) a XXXXXXXX je čas po kterej má bejt ta hra puštěná.
    Takže stačí někde na virtualu s Woknama, instalnout Steam, stáhnout SAM, spáchat si BAT soubor, do kterýho se nahážou idčka
    všech her k vydropování a tradá je vydropováno bez práce a instalování. Stačí si jen počkat :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    :))
    MICA
    MICA --- ---
    Člověk si ušetří místo na disku a imho by to šlo i nějak automatizovat/naskriptovat
    MICA
    MICA --- ---
    RAPTORCZ: No vtip je v tom, že když si rozlikneš v SAM nějakou hru tak se SAM pro Steam začne tvářit jako samotná hra, začne se ti načítat čas strávenej ve hře a normálně dropujou karty :)
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    MICA: Co ma SAM spolecneho s dropovanim karet? SAM je na odemykani achievementu.
    MICA
    MICA --- ---
    SHASHA_KRASTY: Já na dropování na alt účtech používám http://gib.me/sam/ na hlavním jsem si to ještě nešajbnul, ale asi se odvážim. Kdo se má s těma všema hrama furt instalovat :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Mno taxem asi pred mesicem ci dvema zbesile dropoval karticky a stahnul pocet her moznych k dropu na 50 ... nejakou dobu jsem to ted nechal a zase "Zbývá 103 her se zbývajícími příděly karet" ... na tu beznadej v dropovani nepomaha snad uz ani magicke tlacitko ... :o/
    Nejradsi bych nekomu pucil ucet, at to za me vydropuje ... pochopitelne by me teda musel dat do zastavy zenu (pripadne deti), pas a obcansky prukaz! :o)))
    MICA
    MICA --- ---
    SHASHA_KRASTY: Ne to ne, já jen že zas nefungovaly všechny stránky projednotlivý itemy a v Most Popular nic nebylo :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    MICA: jakoze tomu davaj na prdel boti, ktery treba i ty pouzivas? (male nevyznamne rypnuti) :o)
    MICA
    MICA --- ---
    A market zas dead, poslední dobou tomu dávaj fakt na prdel :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam