• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MICA: mam CLASS A4 "MALLARD"
    MICA
    MICA --- ---
    Nemá náhodou někdo tuhle kartu http://steamcommunity.com/market/listings/753/24010-BR%20Class%20421%20%224CIG%22 nebo jinou kartu jejíž jméno končí uvozovkama?
    MICA
    MICA --- ---
    HADIAK: Ještě se mi uplně nepovedlo vyladit sniffování. Při 30k položkách, přeskakování itemů ve vyhledávacím seznamu a náladovosti Steamu holt semtam něco uteče.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    pri jednej mam "Unknown" :)
    MICA
    MICA --- ---
    Takže poděkujte HADIAKovi za dodání kusu na ty zvrhlé výpočty pro počítání ceny bez poplatků :)

    http://steam.micovo.cz/inventory/?id=potatohero&sortby=price

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MICA: mas v poste :)
    MICA
    MICA --- ---
    HADIAK: Sniffuju jen konečný ceny, dodělat sniffování i cen bez poplatků bych mohl, ale moc se mi tim zasírat SQLko nechce :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MICA: beries ceny z marketu? asi nie separatne z kazdej polozky, co? bo tam tie ceny su aj bez poplatkov, nemusel bys nic pocitat.
    MICA
    MICA --- ---
    Asi budu za lamu, ale na to abych z tohodle dostal inverzní vzoreček fakt nemám duševní sílu :)

    $fee_dev = floor($price*100*0.1)*0.01;
    $fee_pub = floor($price*100*0.05)*0.01;
    $fee_dev = ($fee_dev < 0.01) ? 0.01 : $fee_dev;
    $fee_pub = ($fee_pub < 0.01) ? 0.01 : $fee_pub;
    $price_w_fees = $price + $fee_dev + $fee_pub ;
    MICA
    MICA --- ---
    Jestli jsem někdo hodíte PHP kód jak spočítat z výsledný ceny cenu bez poplatků tak to tam klidně přidám viď ;)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    WIN_KLO: Sry, missed that
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    ZELGARIS: Přesně to jsem navrhoval níže, ale moc se to Micovi nelíbilo :/
    MICA
    MICA --- ---
    ZELGARIS: Ty se počítaj hrozně debilně :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    MICA: Jeste by to chtelo odecist poplatky za prodej pres market, kdybychom prodavali za tu cenu, co tam je ted.
    MICA
    MICA --- ---
    WIN_KLO: Na to asi nemám dost duševní síly asi
    Klik na cenu => Odkaz na Listings na marketu
    Klik na ikonku => Odkaz na inventory na item na Steamu
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    MICA: Přesně tak, já si to z hlavy nespočítám :) + zaokrouhlování samozřejmě. Já myslím, že to může být celkem handy stránka pro celou planetu. Nahoď tam reklamky, rozhodíme to po redditu a dogecoiny budou tvoje :)
    MICA
    MICA --- ---
    WIN_KLO: *0.8 ? :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WIN_KLO: Pak by tam třeba ještě šla dát featura, která spočítá, kolik reálně vydělám prodejem v současném stavu cen.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    MICA: Jojo, rovnou to prodávání. Protože já si musim vyhledat kartičku za kolik se prodává nyní (to už udělá tvůj skript), ale pak si musim otevřít ve vedlejšim tabu inventář, kde naklikám prodej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam