• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    PAVELLLLL
    PAVELLLLL --- ---
    MICA: Je to tak, zachránili jsme tím pár mých předmětů z TF2 před smazáním :-)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    HADIAK: Mozna staci koupit cokoliv na Steamu, dunno
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MICA: Super, díky.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ja som v tf2 ingame nic nekupoval a povoluje mi veci predavat. neviem preco :)
    MICA
    MICA --- ---
    OTAKAR: Mám odzkoušeno, že na to, aby se tvůj TF2 účet stal premium si stačí přímo v TF2 koupit http://wiki.teamfortress.com/wiki/Giftapult , který stojí jen 0.07 euro...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    ZELGARIS: ok, dík
    MICA: dík
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    OTAKAR: Netusim, nedival jsem se.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    ZELGARIS: Už tomu rozumím, dík. A vyplatí se to teda? Lze něco nakoupit levněji, než za kolik prodám pipboye?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    OTAKAR: IMHO protoze nejsi platici TF2 user - TF2 jsi nekupoval (kdyz se jeste dalo koupit), ani jsi nekoupil nic z TF2 store (viz co psal MICA)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    ZELGARIS: Vidím, ale mně se u toho itemu píše toto:

    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    OTAKAR: TF2 ma jen ingame store, kde muzes nakupovat, ale Steam samotny ma prece market - see http://steamcommunity.com/market/listings/440/Genuine%20Pip-Boy
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    ZELGARIS: Hm, ale teda není mi úplně jasný mechanismus prodeje, jak že ho udělám tradable? TF má nějaký ingame market, či tak?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    OTAKAR: A nebo je muzes smazat v backpacku v TF2, pokud je nechces tradovat a "obtezuji" te tam. Nicmene genuine pipboy se da prodat za 0,7 EUR cca.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MICA: Jop, tyhle dva krámy. Koukám, že na marketu se pipboyprodává, ale mně se u toho píše "Nelze vyměnit, Nelze prodat". Klíč se mi asi kupovat nechce, to to tam asi nechám. Ale stejně dík :)
    MICA
    MICA --- ---
    OTAKAR: Hádám, že jde o http://steamcommunity.com/id/otakar/inventory/#440_2_1725855342 Zkoušel si zapnout TFko? Nejsem si jistej, ale asi budeš muset být "P2P" tj koupit si něco v TF2 (třeba klíč, za kterej si pak můžeš od rusáků koupit hry)
    MICA
    MICA --- ---
    OTAKAR: Pokud jde o TF2 itemy tak pokud je Giftable tak ho můžeš gift wrapnout a giftem pak jde normálně obchodovat.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Lame dotaz:
    Můžu se nějak zbavit předmětu, který není tradable? Jako třeba napsat na support?
    D13
    D13 --- ---
    D13: muchas gracias senor Homolka,)
    D13
    D13 --- ---
    a ja bych zas z aktualniho Central Europe Groupees bral jen Where Angels Cry, kdyby nekdo nechtel
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    Hmm, taky tak, nemám jen Element4l a to je asi lehčí počkat na slevu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam