• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    ALCATOR: jj, a prodavat tesne pred sedmou hodinou, nez se zmeni den, to je tam tech karet nejmin za nejvyssi cenu (diky hlasovani a snaze ziskat craftenim co nejvetsi naskok pro svuj tym).
    ale je fakt, ze uz jdou ty ceny pomalu dolu.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Podle mě je rozumnější v prvních dnech všechny karty prodávat (29+ centů zisk za kus), a teprve v závěru je případně dokoupit (kolem 15 centů za kus), ale jak myslíte.

    Padne vám 30 karet za hlasování, počítejme, že uděláte líně jenom 1 badge denně, takže to je dalších 10, a navíc dostanete minimálně 10 dalších za členství v barevných týmech.

    Pokud vám vyloženě nejde o to mít Level 5 badge, tak je to, jak píšu na začátku: Teď prodávat, pak nakupovat.
    MICA
    MICA --- ---
    Udělat bota pro trade offers tak aby fungoval pořád je fakt noční můra
    MICA
    MICA --- ---
    ZELGARIS: njn, error 11 = už to prošlo, error 16 = prošlo to, ale zrovna nemám náladu vrátit tradeofferid :))
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    MICA: Ale casto i kdyz zahlasi error, tak se obchod provede
    MICA
    MICA --- ---
    WIN_KLO: Zkuste vypnout a zapnout steam, nebo to chce zkoušet přes Trade Offers, ale ty už teď blbnou taky.
    MICA
    MICA --- ---
    WIN_KLO: Steam má zrovna svý dny...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Má někdo zkušenost s tímto? Nemůžu mezi sebou a bráchou vyměňovat karty:

    Sorry, some kind of error has occurred:
    You cannot trade with XY.
    MICA
    MICA --- ---
    Ach, miluju letní výprodeje



    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Tak jo mám 3x Summer Adventure Card 1, 2x Summer Adventure Card 6, takže vyměním za jiné.
    MICA
    MICA --- ---
    NECROMAN: Mno jo, a já si řikal, proč se mi to nedaří chytat :D
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    jako tohle je vtipny :)

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Summer Sale karticky uz jsou obchodovatelne na Steam burze :)
    Steam Community Market :: Listings for 303700-Summer Adventure Card 2
    http://steamcommunity.com/market/listings/753/303700-Summer%20Adventure%20Card%202
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    pozor, nove buy/sell ordery nejsou presne na setinu eura

    po zadani 4.89 se prodalo za 4.90 ;)
    trochu jsem spekuloval s tokeny, zvolil jsem modre..zisk asi 15€..mohlo byt vic, panic sell, kdyz se tak rozjeli purple ;)
    MICA
    MICA --- ---
    NECROMAN: Naštěstí "Buy orders can only be used on commodity items, which are items that are all identical to each other (no variations in description or function)"
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MICA: "The buy order with the highest price gets priority for purchasing newly listed items. If there are multiple orders with the same high price, the oldest buy order gets fulfilled first. "
    Zajimave reseni, ale dava to smysl :)
    Zatim je to dostupne jen na Half-Life trading cards, ale do budoucna to bude snad i na vice itemu.
    MICA
    MICA --- ---
    New Steam Community Market feature: Buy Orders!
    Steam Community :: Group :: Steam Community Market
    http://steamcommunity.com/groups/community_market#announcements/detail/1262446774506273812
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    dvoje makače plz, potřebuju natřít plot
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    [H] New Star Soccer 5 [W] Karty, emotikony, mikiny, trička, makače

    Steam Community :: MiraCZ
    http://steamcommunity.com/id/MiraCZ
    MICA
    MICA --- ---
    Jsem zvědav jak budou buy orders řešit další parametry itemu (jména efektů u unusualů apod) a jestli bude množství buy orders nějak omezeno :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam