• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    JANOS: nemoze toto pomoct? http://steamcommunity.com/groups/community_market/discussions/0/540744934336786360/
    alebo to je uplne cisto iba na nove karty? netusim
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    JANOS: Ouch...
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    JANOS: Ne, komplet trade veci jsou vyplne po resetu hesla. Nikdo ti nic neposle, ani ty nikomu.
    JANOS
    JANOS --- ---
    To si delaj prdel....

    Oh nooooooes!
    Sorry, some kind of error has occurred:
    You recently forgot and then reset your Steam account's password. In order to protect the items in your inventory, you will be unable to trade for 4 more days.

    Muzu alespon prijimat nejake gifty nebo tak neco? Jinak nevim jak mam vycraftit badge dalsi dny...
    JANOS
    JANOS --- ---
    JANOS: Vypadl mi letni Foil \o/ Nekdo na tu vymenu 4,5,7 za 1,2,8 ? Uz nemam co zitra craftovat, kdyz nemam pristup na market...
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    CRUSHEER: Pokud si je koupíš jako Čech přes ruskou IP a pak si to přes ruskou IP aktivuješ, tak budeš mít problémy, pokud si ovšem najdeš rusa, který ti na Steamu koupí danou hru a pak ti ji dá přes trade, tak můžeš být v klidu.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    A slyseli jste nekdy o tom, ze by se banovalo za hry z ruska, nebo se jen mazaly?
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    MICHIGAN: To není pravda, nakupuju steam hry na Amazonu celkem pravidelně :-)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    MICHIGAN: Vím o tom že to Steam umožňuje, ale dle SteamDB se mi zdá, že je oddělená jen RU verze a zbytek světa je v klidu. Plus se mi zdálo že na Amazonu několik lidí odsud nakupovalo a stačila jakákoliv americká adresa, tak se ptám :)
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    VOZKA: steam samozrejme umoznuje blokovat klice z urcity zeme a neni problem pro jejich podporu zjistit, ze jsi to aktivoval na jinym uzemi, i kdyz se na to moc nehraje. u amazonu je to navic blokovany pres adresu a IP usera, jak nebydlis v americe, tak to ani nekoupis. muzes mit ucet treba u borderlinx, ale treba u originu se mi (asi kvuli cesky kreditce) po koupi z amazonu stalo, ze mi pak tu US only hru z uctu smazli, vubec se s tim nesrali. u steamu nevim, tam jsem zatim zadnej problem nemel. takze to jde, otazkou je jen jestli to chces riskovat.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Amazon má Borderlands 2 GOTY za 10USD, tak se ptám - když je tam napsáno "Steam key only valid in North America." tak kecaj, anebo to je fakt problém?
    JANOS
    JANOS --- ---
    Shanim summer karticky 4,5,7 a mam navic 1,2,8
    Mam blokly market do ctvrtka (zmena hesla) tak pokud nekdo muze vymenit, poslete mi trade offer prosim...
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    N0NECZ: jj to je pekne zaludna ficurka.. :o)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    SHASHA_KRASTY: Se mi hrozně líbí jak od zavedení badgů steam přehodil každýmu oněch 6 viditelných přátel na profilový stránce ne na ty, se kterýma nejvíc komunikuje/hraje, ale na ty, co maj vyšší level než on sám. :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    _LEPIK_: samozrejme gratulace! Ale uprimne se mas jeste dost co ucit od tech uzivatelu, ktery mas jako pratele na tvym profilu (hlavne ty prvni tri) ... ty maji pres 1000 odznaku a spousty z nich v "5kovym" levelu! To me hlava trochu nebere... :o)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    500 badgi, to to leti..
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    abych to vysvetlil, tak tech cca 40 her je uz silenejch, protoze ma kazda instalaci vic jak 1-2gb a to je u me na den stahovani a pak jeste to dropovat
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    HADIAK: neee ... ja sem (je to cca mesic zpatky) se dostal na 40
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SHASHA_KRASTY: za "chvily" si stihol nakupit 82 kartickovych hier? :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Zcela uprimne Vam zavidim, ted jsem zase chvily nedropoval a mam to zase takhle:
    Zbývá 319 přídělů karet
    Zbývá 82 her se zbývajícími příděly karet
    244 her s nárokem na přídavné balíčky

    ufff .. nekonecna prace.. :o(
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    VOZKA: Měl jsem to stejný a za cca 3 týdny průběžnýho pouštění už mám vesměs vydropováno. Nejvíc jsem naházel asi minulej tejden, kdy sem chtěl samo vydropovat karty před slevama a tam člověk vysypal asi polovinu celkových dropů. Zbývají 3 hry, ktere jsem přidal v posledních dnech. Takže, suma sumárum to neni tak hrozný, udělat to i manuálně.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: achievement cheater je zlo, to slusnej clovek nikdy nespusti..tedy tak.. ;)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    _LEPIK_: Metoda 1 funguje s jakoukoliv hrou která má vedle binárky soubor steam_appid.txt, tj. třeba taky zde zmiňované TF2. A nejrychlejší způsob na zjištění appid je napsat do googlu "název hry appid".

    Pustil jsem se do toho protože jsem měl přes 50 nevydropovaných her s kartičkami a teď se zrovna vyplatí prodávat - spousta kartiček o pár centů zdražila kvůli craftění na letní karty. Je to fajn způsob jak si trochu nafouknout studentský budget na letní slevy. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam