• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    nechce nekdo to tropico 4 complete? sem to ted vytradoval a zjistil, ze uz to mam..zn. levne ;)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    SHASHA_KRASTY: + emotikony :summerghost: a :summermoon:
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Nechcete nekdo tohle pozadi? Mam dvakrat...

    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    You can now preview any steam backgrounds with your own profile,
    Steam Background Viewer - SteamCollectors.com
    http://steamcollectors.com/backgrounds/
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Já alt tabuji nudné hry s kartama, protože v těch kartách je 35€, které chci. A podvádění v hrách beru s úsměvem, když proti mě hraje nějaký cheater v CSku, tak se s tim prostě smířím, protože vidím, že ten člověk to dělá i přes to riziko, že dostane ban, který se podle všeho pak rozšíří na jeho ostatní účty, pokud to prostě někdo dělá přes tohle riziko, tak proč ne, mě tím hru nezkazí, protože až dostane ban, tak se ty zápasy resetují a já to nemám započítané jako próhru, ať si každý podvádí jak chce, je to přece jen hra.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    ALCATOR: A když už jsme u toho
    "Dyť je to jenom hra, tak proč bych nepodváděl???"
    je naprosto legitimní argument, protože nejde vůbec o podvádění ve hře ale o kažení zábavy ostatním lidem. Dokud si zkoušíš wallhack na prázdným serveru nebo cheatuješ v singleplayer hře, tak na tom přece morálně není nic špatného. Normální člověk mezi těmito dvěma případy umí rozlišit.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    ALCATOR: To je jak argument "když uzákoníme homosexuální svazky, bude si příští generace brát psy".
    Hraju jen hry který mě baví, takže kartičky nijak neovlivňujou co hraju a co ne, přepdokládám že ostatní to mají podobně. A karty ze hry kterou hraju mě potěší víc než karty odjinud, ale zároveň je jejich prodej způsob jak mít ve walletu prachy navíc, takže ho logicky využiju a vydropuju, bez rizika malwaru třeba změnou appid u TFka. Fakt nevim kde tam je nějakej morální problém, natožpak morální problém srovnatelnej s cheatováním v online hře.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SHASHA_KRASTY: ale co ti, co si poctivě přetrpěli hodiny v těch hrách, které je nebavily? pomyslels na ně?!
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ALCATOR: cca 70-80% z her, ktery jsem vydropoval jsem ani nehral (proste jen pustil, "alttabnul" a delal neco jinyho) .. mam se tedy jit zrejme udat na policii, ne? Teda aspon takhle chapu tu tvoji logiku...
    Prijde me, ze jses zbytecne trudomyslny... a hlavne srovnavas jabka s hruskama :o)
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Stejne to bude pouzivat zas jen urcita minorita lidi, takze k nejakemu "nebude s kým poctivě hrát" urcite nedojde.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    ALCATOR: Tak treba priste pouzit ono magicke reply by nebylo od veci.
    Nicmene i presto, WTF.
    Porad mi nejak unika ta spojitost s dropovanim karet a tebou zminenym "wallhacky a podobné sračky".

    Ja bych treba ten Idling program nepouzival, ale hlava mi nebere, jak z tebe muze vypadnout neco jako "Hrát hru je moc náročné", kdyz pro dropovani karet staci hru nainstalovat a spustit a nemusis ji hrat, na nic sahnout, proste nic.

    Tvuj pristup uz smrdi "kouri marihuanu, tak automaticky prejde na tvrde drogy"...
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    LENNOX: Ne, já to nikdy nehrál (OK, kecám, spustil jsem tutoriál během free weekendu, a pak jsem to odpískal).

    No nic, necháme toho.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    ALCATOR: hele tebe nekdo sejmul v csku nebo co? :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    :))
    MICA
    MICA --- ---
    ALCATOR: Kartičky motivovat ke hraní? O_o
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ALCATOR: ked sa chcem "seriozne" zahrat, pustim vlastny zaheslovany server a je to.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    ZELGARIS: Ne, šlo mi o ten vydropovací mechanismus.

    Prostě se z toho dělá hroznej business, mělo to přitom být něco, co mělo lidi motivovat ke hraní.

    Ten přístup "Hrát hru je moc náročné, raději použiju program, který to bude dělat za mě" je - podle mě - na úrovni "Naučit se double-jump je moc náročné, raději si zapnu průsvitné zdi".

    Je super, že VAC funguje, ale to, že podvodník dostane po pár týdnech přes prsty jaksi nic nemění na tom, že X lidem mezitím pokazil zábavu.

    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    ALCATOR: not sure if trolling or...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    ALCATOR: To je klasicky Alcator-like vykrik do tmy, nebo se to tyka toho Steam Trade Matcheru, co postnul LEPIK , coz jen, pokud jsem to spravne pochopil (a ted i otestoval), zjednodusuje vyhledavani karet v databazi verejnych inventory jinych uzivatelu za ucelem zkompletovani sbirky - jinymi slovy, nedropuje to karticky a srovnavat tohle s wallhackem a podobnymi srackami je uplne mimo misu.

    Domnivam se, ze jsi uplne zbytecne paranoidni, pokud jenom nedoslo k omylu a jen jsi spatne nepochopil fungovani Steam Trade Matcheru.

    Ale co rikam, ja jsem zaujaty, protoze spolupracuju na tvorbe webu, ktery bys dle sve logiky mohl povazovat za podvadeni, protoze nabizime nasim uzivatelum orientaci ve slevach u ruznych retaileru, porovnani slev a zejmena sledovani. Uplne vidim, jak z nasich useru rostou wallhackeri a aimbot useri :)
    MICA
    MICA --- ---
    ALCATOR: Nevim, ale VAC vcelku funguje mi přijde :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam