• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ALCATOR: chrome nemá rozlišení co potřebuji a vypadá kokotsky... skoro jak FF bez classic rozříření
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    NAVARA: trest boží za používání Firefoxu místo Chrome :-)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    Yes: We found exploits; No: we don't have burning Max Heads : tf2
    https://www.reddit.com/r/tf2/comments/2nffw2/yes_we_found_exploits_no_we_dont_have_burning_max/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HADIAK: jo, to miluju když aktualizace FF vymažou všechny sessiony a steam je přesvědčen, že jde tedy o nový comp (znovu zadávání kódu, pojmenování počítače apod)
    MICA
    MICA --- ---
    HADIAK: Mno jooo, to je klasika :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    to mne pre zmenu dnes zablokovali na niekolko dni market, zevraj som sa pripojil z new device/browser. omg.
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    MICA: Wow, teda s takhle pozitivnim pristupem jsem jeste u Steamu nesetkal.
    MICA
    MICA --- ---
    Jen tak pro zajímavost co se stane když nakoupíte podvodný Steam gifty za klíče:

    28.10.2014
    Pro můj alt účet a bratrance jsem chtěl koupit dvě kopie CSGO, tak jsem bezhlavě našel na Outpostu
    nejlevnější Gifty a dva koupil od tohodle čendy http://www.tf2outpost.com/user/815847 (ban má díky
    mému reportu). Jeden gift jsem poslal bratranci, který si ho aktivoval a druhý jsem nechal hnít v inventáři.

    2.11.2014
    Gift mi zmizel bez jakékoliv notifikace z inventáře a bratrancovi poslali červenou notifikaci a csgo smázli z
    library. Hned jsem napsal na support.

    20.11.2014
    TF2 klíče vráceny a odpověď od Supportu:

    Hello Michal,
    Thank you for contacting Steam Support.
    We apologize for the delay.
    A gift sent to your account has been removed due to a billing issue with the original purchase.
    As a customer service gesture, we have restored all items/gifts that were associated with the trade.
    Additionally, your Community Market listings were removed and returned to your inventory.
    To avoid encountering this issue in the future, please be aware of trades that are excessively imbalanced. Make sure that what you are trading is of similar value to what you are receiving.
    Anytime you wish you can view your question online:
    Steam Support
    https://support.steampowered.com/view.php?ticketref=nope
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    N0NECZ: To mě vůbec nenapadlo, to je jednodušší. :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    KYRBI: Nebo se dá najít 15" CRT monitor 800x600 :)
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    TOMAS3333: S tím jsem měl u OpenTTD taky problém, dá se zvětšit GUI atp. :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    kazdopadne uz mi to kamarat giftol takze diskusia uz nema zmysel
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: to basnenie o openttd uz je celkom unavne, furt ked sa spomenie train hra. sak sa to na novych kompoch hraje strasne debilne. ked mas vysoke rozlisenie tak sa tam uz pomaly nic rozoznat neda (signaly napriklad). A ked chces novu grafiku alebo co tak good luck citanie stoviek stran for.

    Taky Railroad Tycoon 3 bol ovela zabavnejsi. Ta ekonomika tam bola perfektna, budovanie vlacikov bolo trochu slabsie, ale v podstate by som chcel hru s moznostami stavby trati jak v ttd (signaly ftw) a s ekonomikou RT3.

    A ked sa pytam na novu hru s vlacikmi, tak asi viem co chcem
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: to je to, ze nie vzdy je nove lepsie.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: novom
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: ottd :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: o nicom inom /novom/ neviem
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: OT: kasli na TF a nahod si daco ine / lepsie (vsetko je lepsie :) ).
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    nechce niekto vymenit http://store.steampowered.com/app/304730/ (Train Fever, 15€) za hocico z GMG alebo GamersGate okrem pre-orderov?
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    80% SLEVA na Runaway A Twist of Fate
    50% SLEVA na Frozen Synapse Prime For owning Frozen Synapse
    75% SLEVA na Rooms: The Main Building
    25% SLEVA na Whisper of a Rose
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    smutnik. tak keby ste niekedy in da future dostlai kupon, myslite na mna :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam