• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MICA: Tak pardon. :)
    MICA
    MICA --- ---
    BURKHAR: Řešit čestnost v diskuzi o obchodování? Bukr pls ;D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    A není to nečestné?
    TAP
    TAP --- ---
    JANOS: na spoustu her funguje tenhle fígl. naistaloval jsem nějaký nenáročný indie kraviny, co moc nežerou a narval jim cizí appid
    Drop Steam Cards Without Installing Games - Who's Gaming Now?!
    http://whosgamingnow.net/discussion/726/drop-steam-cards-without-installing-games
    MICA
    MICA --- ---
    JANOS: Já to řešim softem na cheatování achievementů http://gib.me/sam/ (když je zapnutej, tak se tváří stejně jako zapnutá hra) a skriptem do Tamper monkey http://pastebin.com/Ut4ddbLt

    Skript ti vygeneruje do vývojářský konzole skript, ze kterýho uděláš bat soubor. Takhle jsem vydropoval už víc jak stovku her.
    JANOS
    JANOS --- ---
    Je nejaky rychly zpusob jak vydropovat asi 30 her co mam? Desim se toho je vsechny instalovat a idlovat 30 noci...

    A nebo asi bych mohl kupovat mene her... hmm
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    jsou jeste na marketu vubec nejaky pozadi, ktery se vyplati nakupovat? nasel jsem jich par jeste porad za 0.04, ale od jejich koupe me odrazuje to, ze bohuzel nevim, za kolik gemu se pak promeni, shromazduje nejaka stranka tyhle informace?
    JANOS
    JANOS --- ---
    ZELGARIS: OK, Promenil jsem asi 90% svych pozadi, emoticony si nechavam pro srandu, a omylem jsem promenil asi 5 karticek duplikatnich nez jsem si vsimnul nevyhodneho pomeru cena/gemy
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    JANOS: Z karet gemy ne, z pozadi a emoticonu, za ktere je treba 100 gemu, ano.
    JANOS
    JANOS --- ---
    Ma cenu delat gemy vubec?

    Kdyz muzu predmet prodat za 5 centu nebo za 17 gemu, tak ty gemy maji hodnotu jen 1.7 centu...
    j.
    MICA
    MICA --- ---
    Pšššt snažim se na to nemyslet :D
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    na kolik myslite, ze se dotane cena sacku? ;)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    PRAASHEK: 1000
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a koli je teda potřeba gemů na pytlík?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Co myslite, uz se vyplati zacit craftit odznacky? Jestli to dobre chapu, tak momentalne by navic padaly (krome obvyklych emotikonu a pozadi) jen karty pro 2014 Holiday sale, zeano? Behem akce zacinajici v patek by mohlo padat vic veci, zeano? :o)

    jinak cena sacku blyskavych kaminku stoupla uz na 1ecko - moc pekne! :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    RAPTORCZ: rekl bych, ze se vyplati pockat - treba ta aukce co jsem vyhral je ted uz na polovine gemu nez za co jsem to vyhral ja....
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    Kouknu na aukce zitra, moc gemu nemam a nechci je proste vyhodit za nic. Pak zkusim neco chytit a dat achievement :-)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    samozrejme to jde dost dolu, zeano :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    RAPTORCZ: nestalo me to vubec nic (ten muj "nejvyssi" bid byl 8800 gemu (nastaveno bylo 10000)), kdyz nepocitam vycisteni inventare od emotikonu a pozadi, ktery se me stejne nelibili.. :o)
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    PRAASHEK: jj, ja ale myslel na marketu. Rikam si, podle ceho lidi nakupuji pozadi, kdyz nikde neni cena v gemech. Je sice celkem easy ve smycce pustit ajax request na steam a nacist si hodnoty vsech itemu, ale trvalo by to.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RAPTORCZ: to ti ukazuje přímo v inventáři když si klikneš na ten item
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam