• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    JJ evidentne se mezi nami pohybuje nekdo, kdo potencialnich 300+ EUR na hry vrazi do profilu platneho do poloviny ledna.
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    Tak se přiznejte, kdo máte ten vánoční profil? Věřím tomu, že někdo nasbíral dostatek gemů a má ho :-)
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    RENDORF: Navíc mají všude zlaté jméno. :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RENDORF: je to věc prestiže pro lidi, co peníze na Steamu neřeší, stejně jako ti, co kraftí všechny badge jenom proto, aby měli co nejvyšší level.
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    RENDORF: Tak za získání vánočního profil je super badge (+5000XP), ale teda za ty prachy ...
    Viz. třeba tady: http://steamcommunity.com/id/Holz/badges/22
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak jsem vyhrál v Aukci Fish Fillets II za 800 gemů a prodal pytlík za 0,9€, a tím bych to uzavřel :)
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    Tak jo, nechal jsem se taky zlákat, zbavil jsem se pozadí/smajlíků za 60-100 gemů a vyaukčnil za ně nějaké blbinky, co moc nestály a vypadají hratelně. Předpokládám, že aukce je zatím jednorázová záležitost a dále pro gemy nebude využití moc. teda ano, na booster paky asi jen.

    BTW ony padají gemy i z craftění badges? Něco jsem někde četl, ale nepochopil. Zatím jsem necraftil, čekám na akci.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    me by prave zajimaly ty gemy...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    GULAZ: kazda hra ma dole 100 chlievikov a pri kazdom vyhranom je nick. gemy nie.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    je nekde videt "winning bid history" pro jednotlivy hry?
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    MATEEJ: 10min s pulrocnim synem na kline;)
    pul h, bych do toho neinvestoval... v podstate vsechno premeneno na gemy, krom par veci. Bral jsem ze 10gemu=0.01EUR a pokud byla vec "convertible" za 10gemu a pritom stala 0.05, tj 0.02 cistej zisk, tak jsem to prodal. Takhle jsem udelal 5 sacku z drazsich veci, kazdej prodanej za 0.90 cistyho a zbytek do 5EUR jsem nasbiral za ty 10tkovy...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    GULAZ: Za předpokladu, že to byla hoďka práce, to zní přijatelně.
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    Ale jo, tak se povedlo. Jen skoda, ze zadne XP za to
    Steam Community :: Steam Badges :: Auction Winner
    http://steamcommunity.com/id/xraptor/badges/21
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    you dont say? :)
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    PRAASHEK: Ano, proto se tomu říká aukce. Dokud není konec, dá se přihazovat.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RAPTORCZ: to je právě kvůli vykukům jako ty! to by se ti líbilo, přihodit sekundu před koncem
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    Hele, neni ta aukce nejaka divna? Cekam na konec a minutu pred koncem chci prihodit a pise to, ze vitez uz byl vybran a smolik. Pritom jeste dalsi minutu tam je psano, ze aukce trva.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    5 stranek inventory shitu (pozadi a emotikony) vycisteno a 5EURo na ucte... fair enough
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    samozrejme :) uz neviem co pisem, dik za opravu.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    HADIAK: booster...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam