• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    MICA: Si pamatuju když se asi před osmi lety řešila captcha na rapidsharu a stahování přes jDownloader. Rapidshare se rozhodl, že jDownloader znefunkční, tak nějakou dobu měnili captchu cca jednou týdně a dělali ji čím dál tím složitější. Ve chvíli kdy přestaly zvládat jednoduché grafické skripty a OCR s pomocí Abbyy Finereaderu, tak někdo během pár dní vytvořil online databázi písmenek, která se naplňovala crowdsourcingem, tj. první týden všichni vyplňovali, další týden už se velká část začala rozeznávat sama. Jenže současně s tím, začaly chodit na Rapidshare stížnosti od uživatelů na to, že novou captchu je nemožné rozeznat a že se netrefují ani napotřetí. :D Takže se na to nakonec vysrali, rozhodli se že za to nestojí a celý to zrušili.
    MICA
    MICA --- ---
    To jsem nečekal, že se Steamovskou kapčou si softy tak snadno poradí

    MICA
    MICA --- ---
    Nejvíc nahovno je, že Trade Offers jsou krásně jednoduchý na zpracování, jenže normální trading je blitka plná exploitů :(
    MICA
    MICA --- ---
    FEKALNIK: Tož to abych to přepnul na zpátky postaru bo implementoval rozpoznávání kapčy. Obojí pěknej pojeb teda. Ale nejspíš se na to asi prostě vyseru, protože na Steam Marketu už stejně chcípnul pes.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HADIAK: ja myslim, ze je to blbost, valve v posledni dobe delaj divny veci..
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    chudak Mica
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _LEPIK_: to verim, ze v tom pripade je captcha uplne najsuper paradna vec! (btw odstavi to tym padom tych vsakovakych trade_botov?)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HADIAK: no..ony se pripady najdou..namatkou treba stovka offeru na vymenu vanocnich karticek nedavno..atp..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _LEPIK_: a kto pouziva trading, ked ho (pre eu :) ) prakticky blokli? :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    Steam Database on Twitter: "The captcha "feature" on trade offers we mentioned earlier is now live for everyone. http://t.co/xVtYKu587H"
    https://twitter.com/SteamDB/status/553642965688909824
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    2500 :)
    Steam Community :: _lepik_[gravity's rainb☮w]
    http://steamcommunity.com/id/lepik1938/
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SUPEX: level 26 je malo, no..
    ja jsem ted skocil z levelu 115 na 135 a zacaly mi boostery padat kazdy 3ti den (predtim kazdy ctvrty), je to pravidelne jako hodinky :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SUPEX: keecas :)
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    a mě naposledy padl jakýkoliv pack asi 4 měsíce zpátky a přitom jsem každý den online. Co jsem vyhrál?
    JANOS
    JANOS --- ---
    A abych nekecal, vcera mi padli 2 FOILY!!!
    Jeden za 10, druhy za 14 centu...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    hm. som dnes predal jedneho foila (snad po 1~2 tyzdnoch na markete) za 30c a dnes mi padol dalsi v hodnote 10c :)
    JANOS
    JANOS --- ---
    to neni fer! ;)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    mi vcera rekordne padly 2 foily v jedne hre, oba startuji na 5 eurech, coz znamena, ze se budeme prehazovat a protoze sem na to linej, tak budu mit foily na marketu dosmrti..takze si na tom s 10 centy mozna lepe ;)

    mica by mohl napsat nejakeho podstrelovaciho bota :]
    JANOS
    JANOS --- ---
    Tak mi v noci padnul foil, a na marketu je za 10 centu. Proc, Gaben, proc!?
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    RAPTORCZ: Ještě přidat 10 odznaku a ubrat 44 her ze seznamu přání a je to dokonalé. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam