• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    u mě dobrý, ale to už víš... :o)
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    Chci se zeptat, až teď se ke mě dostalo info ohledně IdleMastera. Mám asi 200 her k vydropování karet a tohle je zřejmě nejrychlejší řešení.
    Máte s tím pozitivní zkušenosti? Co tak čtu, tak by to mělo být OK. Jen se mi nelíbí, že se musím zalogovat, nicméně to je asi pochopitelné.
    Díky předem za odpovědi.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    HADIAK: To asi ne, ale pokud stoupnou ceny a člověk dokupuje kartičky do badgů na marketu, tak o bude mít vliv na peněženku...což možná stoupnou, protože boti se už nebudou točit tak rychle jako dosud.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    N0NECZ: tak myslim, ze zrovna na craftenie to nema ziadny vpliv :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    HADIAK: Takže rychle dodělat badge.....
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    btw

    Note: Steam Trading Cards, Profile Backgrounds, Emoticons, and Gems purchased on the Steam Community Market will not be tradable or marketable for one week after purchase. We are making this change to combat fraud (which artificially increases the prices of these items), and to help maintain a safe and healthy item economy within Steam.
    WRATA
    WRATA --- ---
    SKY_MAX: Kdyby jsi se ozval dva dny zpet :/ Ted to slo nejakymu joudovy pres oldplayer
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SKY_MAX: tipuju, ze tak za 20 kc to pohodlne vytradujes..
    http://www.steamgifts.com/trades/search?want=jedi+outcast
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    huhu.. vzpomínate na ten humble bundle se star wars titulama? nezůstal vám někomu jedi outcast? :D já na to tehdá koukal, myslel si, že to nechci a jak to skončilo, tak jsem koupil Academy za 7éček, nadšeně to vyhrál jako malej a teďka bych si koupil toho Outcasta, ale deset je deset, help me obi wan steam auditko, youre my only help
    láká mě to koupit za plnou jako temná strana síly!
    JANA4U
    JANA4U --- ---
    _LEPIK_: Já neměla 6 z těch 10, ale ty ostatní mě moc nelákaly a tu Violett jsem si myslela, že mám. :-D
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    JANA4U: doporucuji mrknout na trading weby, ja si vcera vytradnul/koupil prave Violett (jedina hra z bundlu, co mi chybela) za 4 refined (14 refined je 50? kc, takze 4 ref je fakt za pusu, 14 kc?)

    normalne na steamgifts - trades - vyhledat co chces..
    JANA4U
    JANA4U --- ---
    Chmm, už v tom mám fakt chaos... Málem jsem propásla bundle http://www.bundlestars.com/all-bundles/crimson-bundle/ s Violett, protože jsem si myslela, že to už mám, ale ve skutečnosti jsem to měla dokonce na wishlistu! (Mám to už koupené pro Android, ale to dotykové ovládání tam není nic moc...)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: jojo, je to tak, ze steamu na gog to jde, naopak nikoli (neprekvapilo)
    ja gog nepouzivam, jen jsem kdysi davno neco o steamu/gogu a witcherovi cetl..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SHARINGAN: jo tak to bylo s tím witcherem, ale tuším to byl jedinej případek
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: delší dobu jsem na gogu nic nekupoval, ale afaik dává CDP někdy gog klíče ke steam klíčům, naopak ale nikoliv...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    gog steam kody nedava, ze.. ani k witcherovi 2?
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    _LEPIK_: diky
    JANA4U
    JANA4U --- ---
    PRAASHEK: Jo tohle! Tu zkratku vidím prvně, dík.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JANA4U: pomocznyk webovy i roboticzny
    IsThereAnyDeal.com
    http://isthereanydeal.com/
    JANA4U
    JANA4U --- ---
    ZELGARIS: Tak já teprve tak cca před rokem začala kupovat hry i jinde než od Humble Bundle a Indie Royale. ;-) Do té doby to byla spíš výjimka, když jsem už něco měla...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam