• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    JANOS
    JANOS --- ---
    DEUSOPTIM: Cely muj prispevek mel byt dotazem aby bylo jasno. O zadny refund jsem nezadal a ani neplanuju...
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    JANOS: lol...kvetoucí česká kreativita....
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    JANOS: A neni tam kvuli tomuto a dalsim vecem tech 14 dni na poslani penez do penezenky? Popravde bych cloveku, co toto udela, dal perma ban na account a refund neudelal.
    JANOS
    JANOS --- ---
    DEUSOPTIM: Jak to funguje? Koupis hru, nainstalujes, nahodis offline mod, paris. Az dohrajes, na druhem pocitaci v onlne modu zazadas o refund. Po refundu syncnes account. To zni jako koledovani.
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    Klasika, Valve udelal neco dobreho (moznost refund), a vychcanci toho ihned zacinaji zneuzivat.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    me dropla jedna karticka i jsem dostal refund, takze asi jak rika lepik ;)
    TERZ
    TERZ --- ---
    DEUSOPTIM: Zatím jenom dva :) třetí teprve přijde. Ale o dohrání Miscreated a ARKu jsem nic neříkal (jde to vůbec? :D)

    ZELGARIS: Jop, jakmile přesáhneš limit dvou hodin tak už ti v helpu možnost refundu nevyskočí. V podstatě jsem chtěl otestovat jak ty hry tak refund systém. Bohužel kartičky ani achievmenty nebyly takže nemůžu říct jak to ovlivňuje refundy.
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    ZELGARIS: nevím už co za hry ale vešel se do těch dvou hodin...o achievech a právě ani kartách nemluvil
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    DEUSOPTIM: By me zajimalo, co to bylo za hry a jestli se vlezl do limitu dvou hodin (a jestli byly bez achievementu).
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    _LEPIK_: ok..dneska mi říkal TERZ že už refundnul 3 hry a všechny je stačil dohrát :-)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    afaik to neresi, pouze v pripade, ze to budes zneuzivat, tak ti prestanou refundy poskytovat..
    dle jake metriky budou urcovat, co je a co neni zneuziti..tezko rict :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    podle mě ti zůstanou, klidně je můžeš i mezitím prodat/vyměnit
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    NAVARA: nechápu...koupim si hru budu ji hrát hodku a půl...padnou mi tak 2 karty,rozhodnu se hru vrátit a ty karty mi pak zůstanou bo si je vemou taky....
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DEUSOPTIM: nevrátíš, protože jsi už hru hrál (a do dvou hodin ty karty všechny nepadnou)
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    aloha borci...nevite jak je to ted s kartičkama u her,ktere je dropujou.....a vy tu hru vrátíte steamu.....thx
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Plha se hlásí!
    :o)))
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    HOMOLKA: Uz dva dny a jsou marketable a tradable hned, pokud je vytvoris z tradnutych karet a ne karet z marketu.
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    mysterious cards uz padaji....

    Mysterious Card 4

    Mysterious Trading Card
    Tradable & Marketable After: 6/10/2015, 9:00:00 AM
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    nejakej borec tu na tržisku prodává witchera 3
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Zaklínač 3 ]
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    I am Bread on Steam
    http://store.steampowered.com/app/327890/

    12,99€ 6,49€
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam