• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    MICA
    MICA --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    _LEPIK_: jasne ze Windows Store a Xbox Store je pro Steam nejvetsi konkurence na Windows masinach, kde mu unikaji trzby, co si budeme povidat.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    MICA: Ono to neni tak hrozne, kdyz to prevedes na ty 4 EUR, ktere bys za ne na marketu dostal :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    _LEPIK_: Že pracoval v MS vím, ale už dřív jsem zaznamenal nějakýho jeho nechvalný prohlášení o Windows 8, pokud se nepletu, ale upřímně si toho podrobnosti vůbec nepamatuju
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    KEJML: tak on gabe pro microsoft v minulem stoleti pracoval..ale zda skutecne pifka, nebo jen konkurence, hmm
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    MICA: sakra...mel jsem je aspon zgemovat
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KEJML: jestli ono to nebude vzájemné...
    MICA
    MICA --- ---
    Hmm nakonec jsem kvůli escrow přišel asi o 100 holiday karet. Po ukončení holdu se rovnou mažou. Díky Volvo :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    _LEPIK_: tl;dr - resp jsem to přelítl, ale seru jim na to :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    PRAASHEK: si precti ten reddit thread
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    _LEPIK_: unofficial? to se mi moc nelíbí :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    _LEPIK_: Valve sice není chudá firma, ale Gaben má očividně nějakou pifku na Microsoft, už delší dobu.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NAVARA: Tak já jsem největší extrémista, před pár měsíci jsem přešel z Meego na WP. A jsem tu taky první den, neofiko autentifikátor jsem ve své době nějak nedohledal, takže všem dík.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Ja jsem teda s autentifikateorm spokojenej naprosto. Od doby co mi google zahlasil ze se nekdo pokousi z ciziho zarizeni pouzit moje heslo k mailu, mam dvoustupnovy zabezpeceni vsude a ani me nenapadne si stezovat.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KEJML: ale to jsou stejně jen nějací extremisté, s kterými se nikdo nekamarádí, nemá je rád a už vůbec s nimi neobchoduje...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _LEPIK_: didaktik mal v ceskoslovensku urcite viac ako 2% :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HADIAK: windows phone ma 2 % na trhu, coz je opravdu velmi malo
    oproti 96 % droid/ios.. a pokud neni problem pouzivat neofiko auth..
    na druhou stranu volvo neni vyslovene chuda firmicka, ktera by si nemohla dovolit to zaridit, ze ;)

    data http://www.idc.com/prodserv/smartphone-os-market-share.jsp
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    RAPTORCZ: preco by to mal davat na vsetky platformy? ani na didaktik to nie je a tiez ho mam :(
    MICA
    MICA --- ---
    Teď používám desktopovou appku na MobileAuth, když to změním na mobilní appku tak budu mít na tejden ten zkurvenej escrow, což?
    MICA
    MICA --- ---
    NECROMAN: Právě tuhle klasickou 2FAkovinu použít nejde :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam