• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    MICA: Sorry za blby dotaz (CS nehraju), ale tyhle veci nejak dropujou v CS a prodavaji se za takove ceny???
    MICA
    MICA --- ---
    JANOS: Hmm, takže asi nemá cenu stackovat love až do 450 EUR, protože to stejně zas vyžerou nějaký rusáci, achjo
    JANOS
    JANOS --- ---
    MICA: Mozna to bude velikosti penezenky v jine mene..
    MICA
    MICA --- ---
    Trochu mě děsí, že předemnou budou buyorders jako v tomhle případě http://steamcommunity.com/...ings/730/Sticker%20%7C%20iBUYPOWER%20%28Holo%29%20%7C%20Katowice%202014
    Nechápu jak se někomu podařilo dát buyorder vyšší než je maximum, který je možný mít v peněžence (450 EUR)
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Máš na mysli Buy orders přes API? U Killing floor maj buy/sell orders všechny itemy, ne?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: u killing flooru 2 to takto funguje, uz sem na tom nemalo najarmulkoval..s csgo nicmene nemam zkusenost..
    MICA
    MICA --- ---
    NECROMAN: Už je to doimplementované i u ostatních itemů. Takže botování na marketu je definitivně u konce :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MICA: buy orders funguji jen u "commodity" itemu, ne u klasickych, nebo ne?
    MICA
    MICA --- ---
    NAVARA: no, uvidíme jaká bude v týhle sportce úspěšnost :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MICA: když bude cena příznivá, Gabe tam nějakou kartu vyčaruje ;)
    MICA
    MICA --- ---
    Nemáte nějaké info k tomu jak fungujou nové Buy orders (nově i u itemů co nemaj Sell orders).
    Celkem by mě zajímalo jak to funguje u itemů co nemaj žádné nabídky.

    Přes API je možné Buy order vytvořit, ale nikde se mi nepovedlo dogooglovat, zda takhle vytvořené
    Buy order fungujou nebo zda se dáji nějak vylistovat všechny aktuální Buy orders u itemů bez nabídek.
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    PRAASHEK: k bednam....
    MICA
    MICA --- ---
    PRAASHEK: Daj se za ně výhodnějc nakoupit hry
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    klíče k čemu? :) tf2 je f2p
    MICA
    MICA --- ---
    Tož taky mám na prodej TF2 klíče za 1.85USD/44Kč za kus
    MICA
    MICA --- ---
    JUDAS: Miccaisenbank‎ kurz EUR/CZK 24,00 Kč
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    prip eur/miceur :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    MICA: jakej je aktualni kurz CZK/EUR u MicaBank?
    MICA
    MICA --- ---
    Na Steamu mám nějaké přebytky peněz ve wallet a rád bych je vyměnil za reálný love.
    Pokud by měl někdo zájem o nákup nějakých her nebo věcí na Steam Marketu za lepší CZK-EUR kurz než máte přes platební kartu nebo Paypal, tak dejte vědět.
    Ideální pokud máte učet u AirBank nebo ČSOB. Ale nebráním se platbě předem z mojí strany pokud máte jinou banku a převod peněz nebude okamžitý.

    Pokud byste měli zájem, tak do pošty sem na nyx nebo na http://steamcommunity.com/id/potatohero/
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    nemel by nekdo prebytecnej klic na Hidden Objects Bundle 4 in 1 a Meridian Age: Invention z tohohle aktualniho bundlu?

    https://www.bundlestars.com/en/bundle/mighty-big-bundle

    vymenim za steam klic k Napoleon: Total War Collection
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam