• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Spustil jsem hru a nakupování fakčí
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: aha, good infoMICA:
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Tož je to Free2Play, zkusim ji pustit až se dostanu ke Steamu
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: takytak, nevlastni nekdo hru nahodou?
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_:
    We were unable to contact the game's item server. The game's item server may be down or Steam may be
    experiencing temporary connectivity issues. No items or wallet funds have been exchanged. Refresh the
    page and try again.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    zkusil by nekdo koupit toto?
    prip cokoli ze hry snow?
    Steam Community Market :: Listings for Bovall
    http://steamcommunity.com/market/listings/244930/Bovall
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    zkusil jsem ten auten ti fikátor na WPhone a sralo mě to natolik, že jsem ho okamžitě zrušil. teda po dvou pseudo autentifikacích. za mě opruz
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    Jedině prověřený WinAuth (nejen na Steam) https://winauth.com/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    N0NECZ: od té chvíle co si to zapneš, budeš muset při každém přihlašování (to "pamatování" nefunguje) zadávat ještě heslo z mobilu... jinak při instalaci si tam vygeneruješ kód, který měl být právě pro recovery účtu, když se ti telefon smaže
    MICA
    MICA --- ---
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    MILEWORG: Na mailu jsem něco potvrdil, ale právě mi přišlo, že to nějak moc nefunguje. No, třeba nečekám ješě dost dlouho, tak uvidíme. Každopádně díky.

    Ale jak je to s tou druhou částí? Je to jenom ohledně marketu? Nebo mi to chrání i účet a když se mi podelá mobil, tak se potom horko-těžko budu dostávat ke svému účtu, který tam mám už několik let?
    MILEWORG
    MILEWORG --- ---
    N0NECZ: nemusis pouzivat to potvrdzovanie cez mobil, ale budes musiet potvrdzovat cez email a navyse, bude trvat 15 dni, kym sa davana vec objavi na markete
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Jak je to vůbec s tou jejich mobilní wifikundací? Evidentně díky tomu nemůžu teď prodat přebytečné kartičky na marketu, doku to nepotvrdím na mobilu nebo co. Nicméně zatím jsem se k tomu mobilnímu "guardu" nepřihlásil. I z toho důvodu, že jsem moc nepobral jak to funguje. Jakože bych se nerad dostal do stádia, kdy třeba i vlastní vinou (ztratím mobil) se nakonec nepřihlásim na steam
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    a este jedna zabavna dohra; prave mi prisiel mejl zo suportu, ze vidia, ze som sa logol a hral zo svojho uctu, takze ci je vsetko v poriadku. su fakt kkti a ani si necitaju tickety?? (sry za vyrazivo a tapetovanie)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HADIAK: fixnute reinstalom tej ich mobilmrdkoappky, nechapem ako appka moze stratit v jednom menu moznost checkovat dotyky... tak ci onak, dalsi funny moment, pri lognuti si pytala heslo sama zo seba. ehm (alien valve meme pic).
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    confirmations na market na mobile vam asi funguju, ze? mne to nereaguje ked tapkam, refresh funguje, ale potvrdit to aby to slo na market, ani za :(
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---




    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    na kinguin.net
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    ahoj bando kde nejlevněji koupim THE DIVISION díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam