• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    WinAuth je super, jen si nezapomente zalohovat po nastaveni uctu a po zmene verzi xml konfiguraci, ktera je v roaming profilu C:\Users\USER\AppData\Roaming\WinAuth. Po reinstallu systemu atd se to hodi :-) Neni vetsi srandy, nez pak zjistit, ze se nedostanete na ucet :-D
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    MILEWORG: WinAuth pouziva zena uz nejaky mesic, pac jeji telefon nezvladne tu Steam app a zatim vsechno v pohode.
    MILEWORG
    MILEWORG --- ---
    MYKEZ: skusam ten WinAuth, vyzera to celkom fajn; nasiel som nan aj dobry tutorial: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=581563653
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    RAPTORCZ: takytak, na funkcnost nema vliv, ale good point, opatrne..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MICA: uz som asi stary, alebo co.. ale mne to nebolo schopne sa pripojit na mobil..
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    _LEPIK_: Hmm, Eset na tom webu hlasi nejaky podivny JavaScript a blokuje to. Mozna false alarm, ale v dnesni dobe neni hodno podcenovat.
    MICA
    MICA --- ---
    MYKEZ: nj, jenže já mám mucho Steam účtů a authentifikaci na svejch botech jsem překopal na SDAčkovou :))
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    MICA: I tohle už umí WinAuth :)
    MICA
    MICA --- ---
    Není nad to používat Steam Desktop Authenticator, kterej umí sám potvrzovat všechny Market/Trade akce.
    V kombinaci se Steam Inventory Helper pro Chrome je pohoda prodávat jakýkoliv množství karet ;)
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    RENDORF: hmm. coz me privadi k otazce, co se stane, kdyz dam pred koncem nepotrebny karty prodat na market a budu mit ten obchod pozdrzenej.. to se pak ani neprovede, kdyz ty karty pak s koncem slev zmizi?

    mno, nejjednodussi asi nakonec bude ty karty rozebrat na gemy.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    NECROMAN: Hlavne proc nakupovat, kazdy den ti padnou 3 pres exploration
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    funny fact: craftnutim 200 badgi se hodnota/cena meho inventare snizila o 3 eura 23 centu
    zdroj: http://steam.tools/itemvalue/#/lepik1938-753
    mozny problem jsou badge, ke kterym jsem dokupoval karty nedavno, ty se zapocitaji az po tydnu
    obecne to nicmene vypada, ze cena emotikonu a pozadi neni tak nizka..jen to prodavani je otravne
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    NECROMAN: Nakoupit snad není problém. Problém je prodat.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Co je to teď za klauni s tím authenticatorem? Nemám iOS ani Android, takže není šance nakoupit si kartičky aspoň na Lvl1 badge?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Kdo to s tradovanim mysli aspon trochu vazne, pouziva
    Je tam i nejaky script na automatizaci, ale i v zaklade je to o tom, ze po nastaveni http://www.steamtradematcher.com/compare porovnava inventory s lidmi ve friendlistu a uzivateli STM a navrhuje obchody s duplikaty.
    Je tam prihlasenych i par botu, kteri meni 1:1 ze stejnych setu a ani to nemusi byt duplikat.
    VOXDEI
    VOXDEI --- ---
    někdo zkušenosti s www.steamtradematcher.com??? případně pošta...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    funny fact: od posledniho zimniho sale jsem dostal presne 50 booster packu (level 171)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    chapu, ale ja z toho stejne udelam obvykle dalsi levely, takze mi na cene vlastne nezalezi, navic je prodavani aktualne tak nepohodlne, ze bych se stejne nedonutil :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Az pri sale? To cena tech sale karet klesá tak na polovinu.
    Imho lepši craftit předem, když už padají mystery karty.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    takytak, krome hotovych setu si klidne vyber a natraduj co potrebujes (varovani, mam aktualne asi 4500 karet, pze kraftim vzdy jen kdyz je sale)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam