• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tak to nevim, sry. ja tam vetsinou nevidim ani jedno, ale tuknu na ta dve mista zhruba a ono se to zkonfirmuje.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    a proc to preinstalovavas? proste to obcas blika a moc presne se nezobrazuje, ale stejne na tom potrebujes jen ten kod na prihlaseni a pak obcas natukat tyhle konfirmace
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    VON_GILOTINE: mozem tukat jak kus kkta, nic sa nedeje. najlepsie je, ze toto som uz zazil asi 3x, pricom som sa 5x snazil daco predat.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jen se ti to spatne zobrazuje jako mně, je to v pravo dole, tukni na pravej dolni roh
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    kde presne sa to potvrdzuje?



    uz si s tou ich mobilnou aplikaciou pripadam ako totalny kokot, pri kazdom druhom trade to musim preinstalovavat, alebo wtf?
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    Tak ASF asi funguje :-) Jedu přes noc 2 účty a tváří se to, že dropuje. Občas mi na Steamu vyskočí info, že je nová položka v inventáři. Jediná nevýhoda je, že nevidím počet a seznam droplých karet jako u Idle Masteru. Dropuje to jako na jiném PC, tedy se to nedává do seznamu nových položek inventáře. Ale to asi přežiju.¨

    Pokud chci začít hrát, vyskočí mi, že steam účet se používá jinde, zda odpojit to druhé PC. ASF na to ihned reaguje a stopne dropování. Jakmile vypnu hru, ASF se zase rozjede.

    Takže za mě asi zatím ok :-)
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    Pak poreferujte. Když mi to asi před měsíce nahlásilo 30 nových her na drop, tak jsem se na to vykašlal ( strašně to otravuje při idlovaní US a GM :)) a teď už jich mám na drop přes 100 ...
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    Tak jsem ho spustil, uvidíme
    PRIVATE_PILE
    PRIVATE_PILE --- ---
    Archi taky zvazuju
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    RAPTORCZ: zacinam zvazovat, protoze idlemaster uz zlobi, nektere hry spusti, ale steam je nevidi, takze nnic nepada..
    archiho uz pouziva hodne lidi..takze asi bude ok
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    Nepoužíváte někdo na farmení karet ASF?

    GitHub - JustArchi/ArchiSteamFarm
    https://github.com/JustArchi/ArchiSteamFarm
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    DUBAS_: jo, mam dve - posilam offer ... tak to akceptuj a dal neres, prosim .. :o)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MICA: nová hra, ono se to po chvíli srovná
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    Cau nemate nekdo karty ci predmety z Arma3 co nechcete nebo na vymenu?
    MICA
    MICA --- ---
    Zajímavý, cena karet
    Steam Community Market :: Showing results for: Steam, Slavistan, Normal, Trading Card
    http://steamcommunity.com/...g_cardborder_0&category_753_item_class%5B%5D=tag_item_class_2&appid=753
    vs cena hry :))
    http://store.steampowered.com/app/504770/
    FALCO
    FALCO --- ---
    ZELGARIS: Ja mam nejak problem se synchronizaci wishlishtu. Obcas mi nechodi hry ktere mam ve wishlistu zhruba tyden po tom co je nakliknu, a casto chodi hry co uz mam koupene. Jinak bundly mi chodi.
    Ale ted uz jsem se rozsoupl a vyhodil jsem zbytecna 4 eura :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    FALCO: Jestli mas zapnute email notifikace i na bundly, tak jsme o tom informovali - no a jestli nemas bundle notification zapnute, tak FALCO, pls ;)
    FALCO
    FALCO --- ---
    RENDORF: škoda no jsem to prokoucoval. Itad se mi ozval až teď
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    RENDORF: Nekaz mu radost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam