• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    HADIAK: tak, ja treba alty pouzivam na skladovani veci, ktere by mi na hlavnim uctu zavazely (priklad-bedny z kf2, hodnotu budou mit nejdriv za rok, takze pryc s nimi)
    a par botu mam na hrani s asf, hazu na ne klice z free her (driv jsem moc nevedel co s nimi) a asf mi je automaticky vydropuje, pripadne pri sale mi na ne padaly vanocni karticky..
    cili rozdil je v te automatizaci, bot aktivne neco dela, alty jsou jen zalozni, pokusne, skladovaci..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PRIVATE_PILE: mno alt neznamena automaticky, ze je to bot.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MYKEZ: Enabled-True?
    PRIVATE_PILE
    PRIVATE_PILE --- ---
    chtel bych se zeptat jaky je rozdil (jestli je vubec nejaky) mezi altem a botem?
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    Celkem souhlasim, že bezpečný to rozhodně není, ale jsem natolik pohodlnej člověk, že to stejně budu používat :D
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    _LEPIK_: Hm, u mě to po přidání licence nezačalo farmit, nebo byl potřeba ještě nějakej další příkaz, aby začalo? Nakonec jsem to vyřešil !play 463150.
    KEJML
    KEJML --- ---
    TAP: Tahle iluze bezpečnosti open source projektů je imho celkem falešná. Vzpomeňme si třeba na Heartbleed a to OpenSSL používají "všichni", včetně velkých firem. Plus nemáš jistotu, že ty binárky co stahuješ odpovídají zveřejněným zdrojákům (pokud si to nebuildíš sám). Plus, jak už tu padlo, ošklivý update může přijít kdykoli a než se na to přijde, může být pozdě.
    Ale ASF mi od včera běží :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: viz automaticke aktualizace. ehm ;)
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: ¨
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: umi, i hlasuje (random)
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: ASF ale farmit discovery queue neumí, což?
    MICA
    MICA --- ---
    TAP: ad bezpečnost, první co jsem v ASF udělal bylo, že jsem vypnul automatický updejty ;)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MYKEZ: licence ne podle appid, ale dle subid, see
    BARRIER X · AppID: 463150 · Steam Database
    https://steamdb.info/app/463150/subs/
    MYKEZ: a o vanocich kazdy bot dostal nekolik desitek karticek :)
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    TAP: Spousta her (stovky) se dá sehnat zadarmo v GA... Můžeš mít stovky accountů a na každý pár set her a karty prodávat (např.). Nevim samozřejmě, jak moc se to vyplatí, ale rozhodně to jde dělat :D
    TAP
    TAP --- ---
    ad vedlejší ASF diskuze k bezpečnosti. já to beru tak, že když je to opensource, že se do toho někdo znalej snad podíval a vzniklo by kolem toho dost velký haló, pokud v tom byl nějakej malware záměr.
    ale vrtá mi hlavou ta otázka botů - boti na co? jako ten člověk, zminovanej ve FAQ, co použil ASF na spuštění 1000 botů, až za podezření z DDoS attacku dostal ban na steamu. jestli to jsou boti na farmení kartiček, to jim stejně musel nakoupit 1000 her ne? k čemu se může tohle vyplatit?
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    _LEPIK_: 463150, ne? :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: zda se, ze si jednim dechem neprecetl celou wiki (jako mozna nekteri, ehm ;)
    prikaz, ktery hledas je !addlicense
    v tomto pripade !addlicense 147541
    rychle a efektivni :)

    skoda, ze nejde takto snadno physdrive, u toho je potreba prihlasovat jednotlive ucty ke steamu a tahat cd klice :)

    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Hmm nějaká možnost jak k tomu přivohnout ASF? :D
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    BARRIER X on Steam
    http://store.steampowered.com/app/463150
    hra zdarma (asi kratkodobe), takto nastavene zdarma nicmene znamena, ze je mozne dropovat karticky, coz by mozna mohlo zajimat majitele botu, karticky zdarma, zeano
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    KEJML: asi aby to cheateri meli slozitejsi a drazsi...
    KEJML
    KEJML --- ---
    _LEPIK_: Jakej má tahle fungování VAC banu smysl? Nevidím v tom logiku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam