• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: muzu se zeptat, ja ma jen par kusu, takze jeste zvladam, ale chapu
    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Nedaří se mi v Commands najít, zda je možné addlicence udělat hromadně na všech účtech, netušíš náhodou zda to jde? :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    !addlicense 33694
    free licence hry grimm, ktera sype karty
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Ezee by vedel rozpravat... :) kde je teraz, ked je tu takato tema? :D
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    zadny, protoze puvodni majitel si muze ucet vzit kdykoli zpet :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    jaky je dobry site na prodavani/kupovani celych steam uctu?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    KEJML: takze je vic lidi, kteri chteji kupovat nez lidi, kteri chteji prodavat..otazka je proc?
    KEJML
    KEJML --- ---
    _LEPIK_: Jako pokud to jsou ldi ochotní koupit na g2a za 20 (třeba proto, že o Humble nevedí), tak prodejci nemají motivaci snižovat cenu, ne?
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    _LEPIK_: To netuším. Měl jsem za to, že humble monthly je měsíční subscription pro daný account. I když tam mají i něco o giftování, ale neúčastním se té akce, takže takhle do mrtě nevím jak to funguje.
    Každopádně bych tipoval, že na to budeš muset mít víc accountů minimálně, pokud by si to chtěl takhle dělat.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    N0NECZ: jasny, mne spis fascinuje, ze se ta cena na g2a nesrovna s tou na humble, kde je problem? nejde nakoupit vice humble monthly na jeden paypal?
    kupoval nekdo vic hb monthly?
    prodava nekdo na g2a? (pripadne posta, pokud se necitite na verejny posting, coz bych chapal)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    _LEPIK_: Těžko říct. Humble Bundle monthly je prostě daný měsíc vždycky za 12€ ať je tam cokoliv (hry co mě ale zajámaly už mám povětšinou ze steamu za podobnou cenu, akorýt dřív) Nicméně TotalWar Warhammer je jistě dobrej tahák za tu cenu. Škoda že mě ani jedna série nikdy moc nezajímala.

    I když nejsem si jist, jestli když s Monthly začínali, nebyl měsíční poplatek jenom nějakých 10€.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    proc lidi na g2a kupuji Total War: WARHAMMER za 20+€ kdyz je v humble monthly za 12$
    je to tak vzdy? nesledujete to nekdo?
    PRIVATE_PILE
    PRIVATE_PILE --- ---
    _LEPIK_: uz jsem taky presel na ASF, takze souhlasim
    WRATA
    WRATA --- ---
    Cistou nahodou se nekomu v inventari nevali Tabletop Simulator?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    LKNFYI: asi spis uz ASF, mnohem pohodlnejsi..
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    LKNFYI: pred vanocema mi vydropoval 50 her a ucet furt mam, takze asi jo:)
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    dlouho jsem zanedbával dropování kartiček a steam všeobecně, chci se zeptat, je stále bezpečné použití idlemasteru? :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    a redeemovani klicu jde i bez steamid (kdyz ma bot zapnuty donate), to je potreba na pokrocilejsi prikazy, treba posilani trade offeru s natezenymi kartami :)
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    (Protože nemůžeš bejt na svým účtu lognutej zároveň sám a zároveň bot.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam