• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    PRIVATE_PILE
    PRIVATE_PILE --- ---
    SHASHA_KRASTY: myslim, ze az o vanocich budou steam sale karticky.. nepamatuju si, ze by byly nekdy na podzimu.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    RAPTORCZ: -90% je fajn, ale já který nemám víc účtů na dolování "steam sale" kartiček, tak možná radši ta kartička pro co největší steam sale badge .... ale samozřejmě je to různé a dělám to tak různě, někdy tak, někdy tak ... jako jestli budou zase "steam sale" kartičky až o Vánocích tak na to seru, a jdu dělat odznáčky .. to byla moje hlavní otázka :)
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    SHASHA_KRASTY: Hmm, co je zajimavejsi - slevovy kupon (-90% celkem potesi) nebo "steam sale" karticka?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Hele mám nabito pár kompletních badgí ... mám "odpálit" nebo bude co nevidět nějaká akce?
    (kdy se vlastně dá očekávat nějaká akce v který by místo pitomejch slevovejch kupónů padalo něco zajímavějšího?)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    jestli myslíte verzi 3.0.1.9, tak ano používám ... jen ke dropování karet ... a dobrý, nevidím problém .. :o)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    mi ve stare verzi blbne !play, nefunguje zastaveni..cili casem mozna budu novejsi potrebovat
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    Pouzivam ASF jen a pouze na drop karet, ostatni funkce nepouzivam, jelikoz jsem byl dosud liny zjistovat, co vse to umi a jak to pouzivat :-)
    PRIVATE_PILE
    PRIVATE_PILE --- ---
    jste zatim spokojeny s novou verzi ASF? ja zatim jeste pouzivam predchozi verzi, ale zvazuju novou.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    steam trade matcher už opět jede! Halelujah! .. :o)
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    DUBAS_: jj, vse je popsano v upgrade postupu :-)
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    RAPTORCZ: super uz jsem to dohledal, dokonce to funguje i se staryma konfigama staci je prekopirovat
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    DUBAS_: konfigurak se stahuje zvlast
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    cau nevite nekdo jak nastavim novy asf nevidim tam exe na konfiguraci, rano jsem to stahnul a rozbalil a nebyl cas to resit dal, dik za info
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    _LEPIK_: Vypada zajimave, diky
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    RAPTORCZ: ext neznam, ale tohle docela funguje
    Steam Coupons (@PsyKitty)
    https://psyk.yt/steam/coupons/
    zobrazi ti seznam kuponu vytridenych dle ceny, moznost hide vlastnenych a hlavne umi proskenovat i friendlist a trashbota..
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    Nevite nekdo, zda neexistuje nejaka extension, ktera dokaze v inventari ponechat (nebo oznacit) kupony pouze na ty hry, ktere jeste nemam?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ZELGARIS: furt to neslape, to je nemile... :o(
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SHASHA_KRASTY: resi se to i v STM steam group a co jsem vcera koulal zatim zadna reakce ze strany devs
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    aha, tak asi cosi shnilého ve státě Dánském...
    (normálně se na Lpkův inventory lze doklikat..)



    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    kua par dni me Steam Trade Matcher pise toto (viz nize) ... inventory mam samozrejme public ... nevite kde je problem? :o(

    Errors have occured!
    Your inventory is set as private.
    Please change your profile status and inventory privacy settings to Public on this page and try again. Already set as Public? Check if Steam is down.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam