• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Ahoj, mám tu na prodej:

    Dirt 4 (299 Kč)
    2* Total War: Warhammer II (599 Kč)

    Nemá někdo zájem?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    btw nechcete někdo dvě foilový karty ze summer badge? Já to sbírat nebudu, tak mě jsou k ničemu... nejlíp když byste mě dali rovnou trade offer na ty dvě karty (na oplátku nic nechci): Salien Ally - Psychic a Duldrum - Boss
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    MYKEZ: jestli jeste potrebujes, tak tady: https://steamcommunity.com/id/krasty_cz
    taky mam dva, tak snad to dopadne, ze to sjednotime najendou...
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    Vyperete mi pls nekdo 1k gemu? Jak je to ve vice baliccich, neda se to sjednotit jinak nez tradem tam a zpet... Dik :) Staci, kdyz poslete ID.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    haleluuujaaaaa:)

    MILEWORG
    MILEWORG --- ---
    vyzera to na dalsiu stranku, kde sa daju vymienat karty za hry: https://oy-vey-keys.com/ - ak niekto skusite, dajte vediet, ci zafungovalo :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ZELGARIS: kdybys potreboval neco ode me, tak neni problem kus za kus ... teda u tech, kde nemam hotovou badge, ale to se imho netrefis .. :p
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Hi guys,
    delam si poradek v kartickach a mam tam spoustu shit karet, ktere se hodi akorat na levelovani, tak kdyby mel nekdo zajem a bylo mu jedno, co leveluje, dik :)
    MICA
    MICA --- ---
    Hlavní jarmulkovací event mě nenapadlo Vám připomínat :D

    Ještě k ASF, netušíte zda je možný aby se boti sami připojili do group chatu Clan steam grupy?
    Ručně je všechny zvát do chatu je při většim množstí účtů fakt voser.
    SteamMasterClanID zadaný boti maj, do skupiny se přidali, ale do group chatu se nepřipojí :(
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    HADIAK: Jop, taky mě to první den nenapadlo :-/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MYKEZ: je, ale aj s velkym bannerom na titulnej stranke a podobne... teraz clovek musi scrollovat 5 stranok dodola a tam to je takym malym napisane...
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    HADIAK, SHASHA_KRASTY: To tak je už posledních několik let, ne?

    Já zas zapomněl hlasovat (za to je jedna denně)... :D
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    huch tak to sem taky nevedel.... omg
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    oh, o tom som ani nevedel, ze su za to karticky :/
    MICA
    MICA --- ---
    MICA: Ah, koukám, že je potřeba mít v konfiguráku "AutoDiscoveryQueue": true. Jak teď řešíte v ASF konfiguraci, když už se nereleasuje konfigurační appka? x)
    MICA
    MICA --- ---
    Netušíte jak je to letos v ASF s farmením Vánočních karet? Je potřeba něco někde v nastavení přepnout, aby to šlapalo? x)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    uffff ... dalo to teda ale kua praci...



    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    pomalu se blizim k prvni stovce levelu a ceho si to nevsimnu .... gratuluju!



    HADIAK
    HADIAK --- ---
    popadali dake kupony, ak by mal niekto zaujem;

    Steam Community :: Boudicca :: Item Inventory
    http://steamcommunity.com/id/hadiak/inventory/#753_3

    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    HADIAK: sdílím friendům, ale jelikož máme všichni podobné knihovny, tak to tak moc nevyužijou :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam