• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITEANGELWorld of Darkness MMO
    World of Darkness nové MMO od CCP
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Wraith: The Oblivion - Afterlife | Announcement Trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=JjzK8WZRzYI
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    TAJEN: To upadli, ne? O.o
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Mno.. jasi ted testuju u rusaku Arche Age a marne doufam ze to Trion spusti jeste letos jako 135 ecek za vstup do alfy jim teda rozhodne davat nebudu..
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Teda... Super ve srovnání s klasickými MMO, ne s EVE a podobně...
    Ale i tak, je to zkrátka, jak říkáš, zábavné a to je hlavní :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    WHITEANGEL: Jj, Wildstar je super, doporučuju :)
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    ALONSY: Njn je to škoda. Některý rozhodnutí nechápu kór když do toho vložily tolik peněz.

    Je to asi podobný když EA poslal k ledu asi nejlepší MMO kterou jsem kdy hrál : Earth and Beyond.

    Btw: Koukal jsem teď na : Wildstar vypadá to docela zábavně.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    ALONSY: Nelíbí se mi, když máš tuhle pravdu.
    CCP Cancels World of Darkness MMO - IGN
    http://www.ign.com/articles/2014/04/14/ccp-cancels-world-of-darkness-mmo
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    WHITEANGEL:
    TAJEN: Nesnáším, když mám pravdu.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Dejme jim cas snad se dockame i kdyz nevim jestli uz nebudu v duchodu, ale na druhou stranu aspon bude vic casu :))
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    No ja verim ze to kluci daj a bude to super.. Nedavno sem poslouchal jednou ivkare od veteranu a jestli tohle bude aspon zpoloviny tak promakle jak eve tak to bude bomba hra .. na E3 ted snad uz bylo i videjko ze hry je to nekde k videni ? :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Já se stále děsím toho, že to nakonec nedodělají.
    EVE je super (sice ho nehraju, protože nemám tu trpělivost, ale je).
    Vždy jsem si přála hru podobnou EVE, ale spíš s pevnou půdou pod nohama :)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    EOLIS: v EVE se da jednim kliknutim poslat pul roku postupu do kanalu, a lidi to taky hrajou :)

    postava v EVE dostava skilly nejakym tempem po celou dobu co platis ucet (ikdyz nejsi online) druhy zdroj jsou penize, ktere vydelavas vetsinou aktivnim hranim, za ty kupujes lepsi lode a muze se stat ze setris na lod, pak s ni vlezes kam nemas a nekdo ti ji rozstrili.. (a pokud nemas nekde zasiteho dost velkeho klona, muze prijit i o nejake skilly na postave)
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Nechme se překvapit... Jinak kdokoli kdo má zájem dám spolusprávcovství jelikož hra má vyjít někdy v polovině příštího roku máme dost času si to tady vypiplat :))
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    D1RABBIT: Co se zabíjení týká, věřím, že omezení vraždění bude primárně vedeno extrémně silným (možná až systémovým) prosazováním ochrany Šesté tradice :-)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    D1RABBIT: No například silně pochybuju o nějaké Final death. Takže předpokládám, že nějaký (ne moc dlouhý) torpor bude tak maximum, čeho můžeš dosáhnout.
    Pořád to bude MMO, takže jako provozovatel hlavně chceš, aby lidé hráli a postavy si pěkně piplali.

    S Nosferaty nikdo nic takového hlídat nebude. V žádné jiné hře to nikdo nedělal a nevím, co přesně by mohli udělat, pokud by nechtěli zapojit nějaké zcela nesystémové řešení?

    Obecně velká část sociálně zaměřených disciplin bude mít problém. Takže bych čekal, že ve hře, kde budou k dispozici jenom kamarilové klany nastoupí Nosferati na pozice tichých zabijáků, spoléhajících na sílu první rány.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    D1RABBIT: No já osobně mám hlavně strach, že jako obvykle Nosferaty nikdo nebude potřebovat, protože jako obvykle všichni všechno všem rozkecaj, takže něco jako schraňování a prodávání informací nebude vůbec fungovat.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    WHITEANGEL: Nojo, holt ti to moc trvá:)
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Člověk sem ještě nic nedá a ona už se tu rozjíždí debata :))
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Nemůžu se dočkat :)

    EVE je geniální hra, ač ji moc nehraju, miluju ji, ale nikdy to moc dlouho nevydržím :)

    A Vampire: The Masquerade miluju (teda, PnP verzi neznám, nikdy jsem neměla příležitost, ale z té PC hry jsem si udělala představu slušnou a je to asi moje nejoblíbenější hra vůbec)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam