• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEVI12Klub nedomazlených aneb jak přežít v bezdotykové společnosti
    Tato diskuse je určena všem, kteří také na vlastní kůži pociťují jak málo se v naší kultuře v poslední době dotýkáme, o mazlení už vůbec nemluvě. Co s tím? Sex je fajn, ale takové dlouhé objetí a povískání ve vlasech... to je něco! Nebo mohou napsat ti, kterým se zvedá žaludek už když tohle čtou a ostatní lidi si drží pěkně od těla.
    rozbalit záhlaví
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    SATOO: D-u-h :)
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    Ahoj! Konečně klub pro mne. I když si nejsem jistý, jestli mi bezkontaktní klub k něčemu bude. x)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Už ani plyšový hroch nepomáhá
    BYDK
    BYDK --- ---
    RAUSH: nemam mazlika... ani kocicku ani pejska. :)
    MARTYET
    MARTYET --- ---
    Free hugs jsou skvělá věc.. :) Souhlasím s popiskem topicu.. V dnešní době to úplně vymizelo a s tím také veškerá osobnost. Vše si bereme úplně jinak a dle toho se chováme..
    Občas trocha přátelského objetí, přejetí rukou po rameni, ruce.. neuškodí.
    RAUSH
    RAUSH --- ---
    kdo se tady s kým mazlí už a kdo by se mazlil a nemá s kým?
    TARGI
    TARGI --- ---
    AMPHIBIAN: Praha :-D
    AMPHIBIAN
    AMPHIBIAN --- ---
    WELLAJA: To sice netuším (obavam se ze v tomhle světě už to ani není možné) ale můžeme to zkusit nastartovat. :)
    AMPHIBIAN
    AMPHIBIAN --- ---
    TARGI: Ja mam stejny problem. Odkud jsi? :-)
    TARGI
    TARGI --- ---
    Zrovna teď, nedomazlena, mmm, tulila bych se až běda :-)
    WELLAJA
    WELLAJA --- ---
    já bych se chtěla možná zeptat jestli se v Praze nebo v Brně konají free hugs v nějakých intervalech. Ráda bych se zúčastnila.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    TEDxPrague - Cyril Höschl - Vrozené x naučene
    https://www.youtube.com/watch?v=jdVXc5E9stE
    ESELVIRA
    ESELVIRA --- ---
    Zouk!
    Liberato Art Movement Presents : Brazilian Zouk Training
    https://www.youtube.com/watch?v=ITRCYkFMqfk
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    MISATKO: Jsem pro. Byť jsem původně zvažovala, zda tenhle klub nezkusit rozproudit prostřednictvím zmíněného Cuddle Puddle, protože to chceme zkusití v Praze udělat... :-)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Tady je to asi mrtvé, co?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ESELVIRA: Kontaktni veci ano, ale ne bojova umeni - tanec :-)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Narazila jsem na tohle nahodou, ale skvele to koresponduje s tim, s cim jsem se setkala ted na akci ve skandinavii. Byl tam tzv Cuddle puddle - koutek (mistnost) s kopou matraci po zemi a tak, kam se chodili lidi pomazlit. Nedelo se tam nic vylozene erotickeho, to tam nepatri (nikdo se s nikym nelibal, vsichni byli obleceni atd), proste si tam lidi lehali a sedali a vzajeme se obejmuli, lehce hladili, u toho nekdy konverzovali a nekdy ani ne. Takovým pohodovym, pratelskym, milym zpusobem... Bylo to bozi!
    Akorat si nejsem jista, za by to v cr mohlo fungovat...
    LEVI12
    LEVI12 --- ---
    LEVI12: JO. Doporučuji všem "skin hungers".
    LEVI12
    LEVI12 --- ---
    Tak jsem si po delší době váhání udělal čas a přihlásil jsem se k Dr. Danielovi na "Labůžo" - http://smysl.com/labuzo a jsem zvědavý, jaké to bude.
    LEVI12
    LEVI12 --- ---
    ESELVIRA: Kontaktní sporty ne, mám rád příjemné doteky, ne údery. Tak leda nohama o zem, když se jdu proběhnout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam